Reklama
Reklama
Tylko u nas

Po odcinku "TzG" padły znamienne słowa. Nie mogła zbyć tego milczeniem [POMPONIK EXCLUSIVE]

Pierwszy odcinek „Tańca z gwiazdami” za nami, a co za tym idzie, emocje już nieco opadły. Wszystkie pary przeszły do kolejnego odcinka, zatem w kolejną niedzielę zobaczymy na parkiecie całą dwunastkę. Najmłodsza uczestniczka obecnej edycji, Roxie Węgiel, wypadła całkiem nieźle, choć Iwona Pavlović nie omieszkała wypomnieć jej małego niuansu. W rozmowie z Pomponikiem wokalistka odniosła się do jej słów.

Roxie Węgiel ma za sobą pierwszy odcinek w "Tańcu z gwiazdami"

Kariera Roxie Węgiel (sprawdź!) oczy się niemal błyskawicznie. Zaczęło się od wygranej w Eurowizji Junior kilka lat temu, a dziś młoda piosenkarka jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Media zaś interesują się nie tylko jej życiem zawodowym, ale także prywatnym, a w szczególności ślubem, który ma się odbyć w tym roku.

Obecnie Roxie Węgiel ma doskonałą okazję potrenować taniec przed swoim weselem. U boku zawodowca Michała Kassina przez kilka tygodni ćwiczyła cha-chę, którą zaprezentowała w niedzielny wieczór w "Tańcu z gwiazdami".

Reklama

Roxie Węgiel odnosi się do słów Iwony Pavlović i Rafała Maseraka

Choć otrzymali aż 29 punktów na 40 możliwych, to Iwona Pavlović nie omieszkała wypomnieć Roxie, że było "troszkę pusto". Co na to gwiazda? W rozmowie z nami odniosła się do słów Czarnej Mamby.

"Wydaje mi się, że ekspresja tej piosenki Dua Lipy "Don’t start now" była raczej pozytywna, ale też z takim pazurem i starałam się to przekazać. Jak oglądałam filmik, to jestem zadowolona z tego, co udało mi się zrobić, aczkolwiek tę radę biorę sobie jak najbardziej do serca, bo emocje w tańcu są czasem ważniejsze niż kroki. Oczywiście technika musi się zgadzać, aczkolwiek czasami nawet lepiej jak te emocje będą na pierwszym planie. Wtedy kroki nie mają aż takiego znaczenia moim zdaniem, bo są najważniejsze" - wyznała nam Roxie, dziękując jednocześnie za opinię Iwonie Pavlović.

Wokalistka odniosła się także do przytyku Rafała Maseraka, który wypomniał gwieździe, że podczas tańca nie powinno się śpiewać.

"Ja myślałam, że to będzie fajne" - powiedziała naszemu reporterowi, a jej partner taneczny dodał, że w kilku momentach było to wręcz zaplanowane.

"Chcieliśmy trochę też podkreślić na początku, że ja zaczynam ten program i jestem przede wszystkim wokalistką i stwierdziłam, że będę ruszała ustami w tym jednym momencie, który był zaplanowany. Kolejny numer też jest taki, który lubię, więc będzie mi ciężko tego nie śpiewać".

Zobacz też:

Roksana Węgiel zaskoczyła odważną deklaracją. Takie rzeczy tuż pzed ślubem z Kevinem

Najpierw z dumą ogłosiła ślub, a teraz takie wieści. Nie pozostawiła złudzeń

Nowy "Taniec z gwiazdami" już w marcu. Znamy pierwsze nazwiska

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Pavlović | Roksana Węgiel | Rafał Maserak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama