Reklama
Reklama

Najpierw z dumą ogłosiła ślub, a teraz takie wieści. Nie pozostawiła złudzeń

Roksana Węgiel od maja ubiegłego roku jest szczęśliwą narzeczoną Kevina Mgleja. Wokalistka szybko zdecydowała się na poważny krok w związku ze starszym partnerem i zaraz po zaręczynach ujawniła, że w 2024 roku staną na ślubnym kobiercu. Przygotowania do uroczystości już trwają, a gwiazda od czasu do czasu chętnie podsyca zainteresowanie fanów tą sprawą. Niedawno znów wypowiedziała się na ten temat.

Roksana Węgiel podjęła ważną decyzję w sprawie ślubu. Wyciekły nieznane szczegóły

Roksana Węgiel od momentu, w którym publicznie przyznała się do związku ze starszym o 8 lat  Kevinem Mglejem, systematycznie "karmiła" fanów informacjami na temat związku. Zakochana wokalistka z radością publikowała w sieci wspólne zdjęcia, chwaląc się szczęściem odnalezionym tuż po 18-stych urodzinach.

Reklama

Wielu fanów podejrzewało, że związek z tak dużą różnicą wieku nie przetrwa próby czasu i na nic się zdały zapewnienia Węgiel, że nauczona doświadczeniem swoich rodziców, wie, co robi. Dopiero wieść o tym, że gwiazda zaręczyła się z Kevinem, uciszyła niedowiarków i hejterów. Od tamtej pory Roxie skrupulatnie szykuje się do ślubu, który odbędzie się jeszcze w tym roku.

Z najnowszych informacji wynika, że Roksana ma za sobą kilka poważnych decyzji związanych ze zbliżającą się rychło imprezą. W ostatnim wywiadzie ujawniła kilka prywatnych informacji. Wyznała, że już raz popełniła poważny błąd, którego nie zamierza powielać w dniu ślubu.

"Chcę, żeby ten dzień był totalnie nasz. I tak dziwię się czasami sama sobie, że zdradziliśmy to, że bierzemy ten ślub. Myślę, że to już jest wystarczające" - oceniła młoda wokalistka w rozmowie ze Światem Gwiazd. Na tym jednak nie poprzestała.

Gwiazda najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" zaznaczyła, że nie pozwoli na to, by media węszyły wokół niej w tak ważnym dla niej dniu. "Ten dzień chcemy świętować w swoim towarzystwie, nie chcemy żadnych mediów z zewnątrz. Także po prostu zostawiamy to dla siebie i nie będę mówić, co jest w planach, jak chcę, żeby to wyglądało, bo to już są naprawdę takie bardzo prywatne informacje, które zostawiam na ten dzień" - ujawniła Węgiel.

Węgiel chce złożyć przysięgę w kościele

Wokół ślubu młodej wokalistki narasta coraz więcej pytań. Fani zachodzą w głowę, co też ich ulubienica przygotowała na ten dzień. Węgiel ujawnia jednak tylko szczątkowe informacje. Do tej pory zdradziła m.in., że ceremonia odbędzie się w kościele.

"Wiara jest nam bardzo bliska: zarówno ja, jak i Kevin jesteśmy bardzo wierzący, i nie wyobrażam sobie inaczej brać ślubu. Dla mnie to jest bez sensu brać ślub, kiedy jakby jesteś osobą wierzącą, to tylko kościelny, ponieważ, no o to chodzi w tym sakramencie, żeby w tym wszystkim jakby uczestniczyć przed ołtarzem i przed Bogiem sobie złożyć te "Przysięgam" - podkreśliła Roxie w rozmowie z portalem Shownews.pl.

Zobacz też:

Niespodziewane wieści od Roxie Węgiel. Fani piosenkarki od razu ruszyli z gratulacjami

Roksana Węgiel zaczęła treningi do "Tańca z Gwiazdami". Kevin zdradził, jak wygląda teraz ich związek

Roxie Węgiel i Michała Kassina zatańczą razem na parkiecie. Oto co o sobie mówią

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama