Reklama

Kevin Mglej

Środa, 13 grudnia 2023 (13:09) Aktualizacja Środa, 13 grudnia 2023 (13:10)
Kevin Mglej to człowiek o wielu talentach, jest między innymi autorem tekstów, prezesem agencji marketingowej i muzykiem. Od 2022 roku związany z popularną piosenkarką młodego pokolenia Roksaną Węgiel. Co wiadomo o jego życiu prywatnym i rodzinie? Czy związek z młodą artystką traktuje poważnie?
Kevin Mglej - najważniejsze informacje
Kevin Mglej i Roksana Węgiel /MWMedia

Kevin Mglej - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  12.1996

 • Miejsce urodzenia:

  Warszawa

 • Kraj urodzenia:

  Polska

 • Rodzina i związki:

 • Zawód:

  muzyk

Początki kariery zawodowej Kevina Mgleja

Kevin Mglej urodził się w grudniu 1996 roku w Warszawie. W sieci trudno znaleźć jakąkolwiek informację na temat jego rodziców, czy rodzeństwa. Wiadomo, że przez pięć lat studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Jednak jeśli chodzi o karierę, artysta poszedł w innym kierunku. Z profilu Mgleja na popularnym portalu LinkedIn możemy się dowiedzieć, że zajmował się między innymi wolontariatem, odbywał staż w ONZ oraz Ministerstwie Spraw Zagranicznych.

Współpraca Mgleja z innymi wykonawcami

Kevin Mglej przede wszystkim spełnia się w branży muzycznej jako autor tekstów dla innych artystów. Wraz z Jeremim Sikorskim i Andrzejem Jaworskim tworzą udany autorsko-kompozytorsko-producencki zespół o nazwie Wolf House. Z jego usług korzystała już spora grupa przedstawicieli polskiej sceny muzycznej, w tym między innymi Justyna Steczkowska czy Viki Gabor. Kevin pomógł też Marinie Łuczenko-Szczęsnej podczas prac nad jej mundialowym hitem „This Is The Moment”. Oprócz tego Mglej pomagał również Roksanie Węgiel podczas prac nad jej najnowszym albumem.

Agencja marketingowa i wytwórnia płytowa

Jest założycielem, właścicielem i dyrektorem agencji mrketingowej. Firma zajmuje się obsługą profili i kanałów w mediach społecznościowych, influencer marketingiem oraz tworzeniem kampanii na TikToku.
To jeszcze nie wszystko, partner Roksany Węgiel jest również współzałożycielem wytwórni muzycznej Unity Records, do której należą między innymi Julia Żugaj i Marcelina Szlachcic.

Własna działalność muzyczna Kevina Mgleja

Artysta od 2021 roku wydaje swoje własne kawałki, pracując pod pseudonimem Ratel. Najsłynniejsza z jego piosenek to "Biała Sukienka". Oprócz niej jest też autorem utworów: “Dorosłe życie” (2021), “Sny” (2022), “Tracę” (2022) czy “Nie ma nas” (2023).

Życie prywatne i związki Kevina Mgleja

Kevin Mglej kiedyś był zaręczony z Malwiną Dubowską. Aktorkę można zobaczyć w roli Zosi w serialu „Przyjaciółki” oraz innych popularnych produkcjach: “W rytmie serca”, “Pułapka”, “Ślad”, “Komisarz Alex”, “Papiery na szczęście”, czy “Ostatnia wieczerza”. Dziewczyna pochodzi z Łodzi i urodziła się 17 lipca 1998 roku. Owocem związku pary jest syn, który przyszedł na świat 28 stycznia 2020 roku. Chłopiec otrzymał imię William. Związek nie przetrwał jednak próby czasu.

Kevin i Roksana Węgiel 

Serce artysty jest ponownie zajęte. Od grudnia 2022 roku jest w związku z młodszą od siebie o osiem lat zwyciężczynią Eurowizji Junior - Roksaną Węgiel. Para o tym, że są ze sobą, poinformowała jednak dużo później, bo w dzień osiemnastych urodzin piosenkarki. Para poznała się w studiu nagraniowym, podczas wspólnych prac nad albumem “13+5”. Razem stworzyli promujący płytę utwór “Ciche szepty”.
Para publikuje mnóstwo wspólnych zdjęć na swoich mediach społecznościowych oraz chętnie wypowiada się na temat łączącej ich relacji. Roksana w wywiadzie dla Onetu, wyjawiła, że taka sama różnica wieku jest między jej rodzicami: “(...) historia zatacza koło. Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami — moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już dwadzieścia kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem.

Kevin Mglej - Wiadomości

Kevin Mglej - Wideo