Reklama
Reklama
Tylko u nas

Roksana Węgiel nie ma kontaktu z innymi uczestnikami "TzG". Oto powód

Wielbiciele "Tańca z gwiazdami" nie mogą doczekać się wiosennej edycji programu, która rozpocznie się już w marcu. Do tanecznych wyzwań odlicza również Roksana Węgiel i jej sceniczny partner - tancerz Michał Kassin. W najnowszym wywiadzie uchylili rąbka niejednej tajemnicy. Wyznali, jakie łączą ich relacje oraz dlaczego nie spotykają się z innymi tancerzami z show. Będziecie zaskoczeni...

Roksana Węgiel o pierwszym treningu w "TzG"

Roksana Węgiel to młoda wokalistka, która bardzo szybko odnalazła się w świecie tańca. W najnowszej rozmowie z Pomponikiem wyznała, że przygotowania do "Tańca z Gwiazdami" idą bardzo dobrze, a ona sama pierwszy trening na sali wspomina wyjątkowo pozytywnie.

"Pierwszy nasz trening był przy kamerach. Bardzo dużo się działo. Teraz się bardziej rozkręciliśmy. Jesteśmy już w stanie coraz więcej układów przerobić. Myślę, że już coś nie coś potrafimy... (śmiech) [...] Michał potrafi prowadzić w tańcu, dlatego bardzo się cieszę, że właśnie z nim tańczę" - wyznała naszemu dziennikarzowi i pochwaliła swojego scenicznego partnera - Michała Kassina.

Reklama

Roksana Węgiel i Michał Kassin. Tak się dogadują

Michał Kassin, tancerz i partner Roksany Węgiel w "Tańcu z Gwiazdami" wyznał, że Roksana to bardzo zdolna osoba, jednak taniec towarzyski jest dla niej czymś kompletnie nowym. To z początku stanowiło niemałe wyzwanie.

Jak sama wokalistka opowiedziała, do pracy nad sobą motywuje ją przede wszystkim jedna rzecz:

"Motywuje mnie efekt końcowy. Chcemy, aby każdy taniec jak najlepiej wypadł i po prostu każdą godzinę na sali poświęcamy na dopracowywanie szczegółów. Taki mamy cel".

A jak prywatnie dogadują się Michał Kassin i Roksana Węgiel?

"Głównym tematem, który poruszamy na sali jest taniec, ale te treningi są prowadzone w świetnej atmosferze i świetnie się dogadujemy. Normalnie, poznajemy się, mamy dobry vibe. To wszystko gdzieś się kreuje... ale myślę, że jesteśmy, ja jestem - bardzo zadowolona. Uważam, że Michał jest świetnym człowiekiem i rewelacyjnym tancerzem" - wyznała Roksana.

Roksana Węgiel i Michał Kassin nie rozmawiają z innymi tancerzami? Prawda wyszła na jaw

Pod koniec rozmowy z Pomponikiem Michał Kassin zdradził, że z żadną inną parą z programu nie spędzają czasu - nawet jeśli chcieliby, nie ma ku temu okazji. Każdy duet trenuje na innej sali. Co prawda mijają się na korytarzach, ale obowiązki sprawiają, że trudno poświęcić chwilę na dłuższą rozmowę.

"Każdy się skupia na tym, co ma zrobić. [...] Ja osobiście, prywatnie bardzo lubię Maffashion, z którą znam się już kilka lat. Jeśli mam okazję spotkać się z Julką to zawsze po prostu miło sobie rozmawiamy. W tym programie jest bardzo dobra atmosfera ogólnie, zespołowo" - dopowiedziała od siebie Roksana Węgiel.

Czytaj też:

Roksana Węgiel ma sobowtóra? Wydarzenia z początku lutego nie pozostawiają wątpliwości

Roksana Węgiel szykuje się do ślubu. Wyszło na jaw, w czym pójdzie do ołtarza. Spore zaskoczenie

Chciała pochwalić się luksusem i zaliczyła wpadkę. Fani wytknęli jej błąd

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Taniec z Gwiazdami 14
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama