Reklama
Reklama

Roksana Węgiel szykuje się do ślubu. Wyszło na jaw, w czym pójdzie do ołtarza. Spore zaskoczenie

Roksana Węgiel (18 l.) raz po raz podsyca zainteresowanie czekającym ją w przyszłym roku ślubem. Wokalistka wraz z narzeczonym przygotowuje się już do najpiękniejszego dnia w życiu. Para ma nawet wyznaczony konkretny termin ślubu. Teraz wyszło na jaw, w czym najprawdopodobniej wystąpi Panna Młoda. Będzie naprawdę szałowo!

Roksana Węgiel i Kevin Mglej: termin ślubu

Roksana Węgiel i Kevin Mglej od pewnego czasu nie kryją się ze swoim szczęściem i otwarcie mówią w mediach społecznościowych o czekającym ich w przyszłym roku ślubie. Niedawno wokalistka opublikowała post, który wielu jej fanów wprowadził w błąd. Z wpisu wynikało, że gwiazda jest już po ślubie, jednak dopiero z dalszej jego części można było wywnioskować, że... bynajmniej nie po własnym.

Reklama

Wszyscy zastanawiają się, w jakiej kreacji Roxie Węgiel wystąpi w dniu ślubu. Ewa Krajewska, która ma za sobą już mnóstwo ślubnych "wróżb" i ostatnio przewidywała krój sukni Kasi Cichopek, tym razem na prośbę serwisu ShowNews.pl postanowiła podzielić się swoimi przeczuciami odnośnie stylizacji piosenkarki.

Również osoby z otoczenia pary potwierdzają, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej mają już niemal wszystko gotowe. Para pójdzie do ołtarza w 2024 roku. Konkretna data została już ostatecznie potwierdzona.

"Datę wybrali krótko po zaręczynach. Ślub odbędzie się już w przyszłym roku. Są pewni swoich uczuć i stwierdzili, że nie ma na co czekać" - miał powiedzieć anonimowy informator, cytowany przez ShowNews.pl.

Roksana Węgiel szykuje się do ślubu

Zarówno Roksana Węgiel, jak i jej ukochany marzą o tradycyjnej imprezie z prawdziwego zdarzenia. Chcieliby, aby w tym wyjątkowym dniu otaczało ich jak największe grono bliskich im osób.

"Pewnie niektórych to zdziwi, ale Roxie i Kevin planują bardzo tradycyjną uroczystość. Oboje są wierzący, dlatego pobiorą się w kościele" - donosi anonimowe źródło, cytowane przez ShowNews.pl.

Ewa Krajewska, która na kreacjach ślubnych zjadła zęby, postanowiła podzielić się swoimi prognozami a propos sukni Roxie Węgiel. Projektantka i twórczyni prestiżowej marki Butterfly zaproponowałaby wokalistce suknię inspirowaną... syreną.

"Gdy widzę i słyszę glos utalentowanej młodej kobiety o imieniu Roksana, od razu na myśl przychodzi mi delikatna, a zarazem z nutką dzikości, świadoma kobieta o mocnym głosie. W mojej wizji widziałabym suknię ślubną o kształcie syrenki z lekkim dopasowaniem do figury, dół sukni miałby przezroczyste cięcie, całe z koronki francuskiej, wszystko z lekkich tkanin, opływające zgrabną sylwetkę Roksany. Góra sukni z lekkim, oddychającym gorsetem, który pięknie dopasowuje się do sylwetki, sznurowany na plecach, z cienkimi ramiączkami na cielistych podbiciach, które połączą się z kolorem ciała. Całość stylizacji ślubnej dopełniłabym welonem wysadzanym delikatnymi kryształkami, ręcznie rozsypanymi po całości welonu" - mówiła Ewa Krajewska w wywiadzie dla ShowNews.pl.

Kreacja ślubna Roksany Węgiel

Specjalistka ma nawet wizję tego, z jakich materiałów powinna zostać wykonana suknia ślubna Roksany Węgiel. W jej opinii najbardziej odpowiednie byłoby połączenie satyny z koronkami i tiulem.

"Satyna jedwabna połączona z delikatną koronką francuską, z domieszką delikatnego włoskiego tiulu - wszystkie te warstwy połączą się w długim trenie ciągnącym się za panną młodą" - opowiadała Ewa Krajewska w wywiadzie dla ShowNews.pl.

Kto wie, może już za kilka miesięcy będziemy mogli się sami przekonać, czy przewidywania Ewy Krajewskiej okażą się trafne. 

Zobacz też:

Roksana Węgiel pilnie zareagowała na występ Mai Krzyżewskiej. Nie zapomniała wspomnieć o sobie

Roksana Węgiel zmyliła fanów wpisem. "Ślub. Weselny weekend"

Fani ujawnili wstydliwą tajemnicę Roksany Węgiel. Dowodem ma być ta fotografia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy