Reklama
Reklama

Roksana Węgiel pilnie zareagowała na występ Mai Krzyżewskiej. Nie zapomniała wspomnieć o sobie

Za nami finał tegorocznej edycji konkursu Eurowizja Junior. Polskę z powodzeniem reprezentowała Maja Krzyżewska, która zajęła 6. miejsce. Występ swojej następczyni chętnie skomentowała zwyciężczyni tego konkursu sprzed lat Roksana Węgiel. Sprawdźcie, co powiedziała.

Konkursy Eurowizji Junior cieszą się ogromną popularnością wśród widzów TVP, stacja bowiem od lat transmituje te koncerty. Dla wielu młodych artystów jest to przepustka do wielkiej międzynarodowej kariery. 

Nasz kraj jest bardzo zasłużony jeśli chodzi o wyniki w konkursach Eurowizji dla najmłodszych. W przeszłości konkurs ten wygrywały Roksana Węgiel i Viki Gabor. A w tym roku nasz kraj godnie reprezentowała Maja Krzyżewska (zobacz!), która zajęła fantastyczne 6. miejsce. 

Reklama

Roxie Węgiel skomentowała występ Mai Krzyżewskiej na Eurowizji Junior

Występ Mai Krzyżewskiej postanowiła skomentować Roxie Węgiel, dla której konkurs Eurowizji Junior w 2018 roku był wstępem do wielkiej kariery i przyniósł jej ogromną popularność. 

"A w tym roku reprezentowała nas cudowna Maja Krzyżewska. Gratuluję świetnego występu kochana!" – napisała dumna Roxie Węgiel na swoim Instagramie.

18-latka postanowiła także powspominać własny występ i opublikowała w sieci zdjęcie sprzed lat, które opatrzyła wymownym podpisem.

"Wow, niesamowite, 25 listopada minęło 5 lat od mojej wygranej w Eurowizji Junior. To był przepiękny czas" — podsumowała Roxie.

Zobacz też:

Roksana Węgiel zmyliła fanów wpisem. "Ślub. Weselny weekend"

Fani ujawnili wstydliwą tajemnicę Roksany Węgiel. Dowodem ma być ta fotografia

Roksana Węgiel ma powody do radości. Kevin Mglej przeszedł spektakularną metamorfozę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Maja Krzyżewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama