Reklama
Reklama

Burza po wpisie Roxie Węgiel o zaręczynach. Fani ją przestrzegają

Roxie Węgiel potwierdziła oficjalnie informację o zaręczynach ze starszym od niej o sześć lat Kevinem Mglejem. Jeśli liczyła tylko na gratulacje, niestety musiała się zawieść. W komentarzach bowiem wiele osób krytycznie podeszło do tego tematu, a niektórzy próbowali nawet ją przestrzec!

Roxie Węgiel potwierdziła zaręczyny

Związek Roxie Węgiel ze starszym od niej o osiem lat producentem Kevinem Mglejem, którego poznała przy okazji tworzenia swojej płyty, od kilku miesięcy nie jest już tajemnicą. Para pokazuje się razem publicznie, udzielają także wspólnych wywiadów, z których dowiedzieliśmy się m.in., że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Roxie Węgiel w byciu szczęśliwą z ukochanym nie przeszkodziła ani różnica wieku ani fakt, iż ma on dziecko z poprzednią partnerką. Swego czasu wyznała, że ma dobry kontakt z synkiem partnera.

Reklama

Niedawno pojawiły się spekulacje o zaręczynach pary, które Roxie Węgiel ostatecznie potwierdziła. "Kilka miesięcy temu powiedziałam "TAK"! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe...Dziękuję, że jesteś @kevinmglej" - czytamy w opisie do zdjęcia, na którym chwali się pierścionkiem zaręczynowym.

Fani krytykują zaręczyny Roxie Węgiel

Niestety, jeśli liczyła na same gratulacje, to musiała się zawieść. W komentarzach owszem, pojawiły się wpisy osób, które jej gratulują, także tych znanych, ale wielu fanów nie uważa, żeby dobrym pomysłem były zaręczyny w jej wieku.

Roxie Węgiel w styczniu skończyła 18 lat i choć oficjalnie jest już dorosła i może sama podejmować rozmaite decyzje, to fani obawiają się, że zaręczyny nie wyjdą jej na dobre.

"Powiedziałaś " tak" ? Znacie się kilka miesięcy, a Ty masz 18 lat,dziewczyno otrząsnij się! Jesteś zakochana to piękne uczucie- super! co za facet mając 26 lat spotyka się jeszcze z 17 latką , a kilka mc później chce z nią ślubu?? Daje Wam rok ,góra 2 lata. Zakochanie zniknie i każdy pójdzie w swoją stronę" - pisze jedna z fanek, a jej komentarz "polajkowało" ponad 600 innych osób.

W podobnym tonie wypowiedziało się wiele innych osób, niektórzy nawet pytają "gdzie są rodzice?". Jeszcze inna osoba wytknęła jej wspólne mieszkanie przed ślubem, pomimo deklaracji, że jest wierząca.

Ciekawe, czy ślub jest już w planach...

Zobacz też:

Andrzej Duda broni Roksany Węgiel? Nie do wiary co zrobił

Roxie Węgiel rozjuszyła mentorkę Irenę. Tak wystroiła się na maturę!

Sensacyjne plotki o Roxie Węgiel. Romans ze starszym, a teraz taka nowina! Wielkie poruszenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy