Reklama

Dagmara Kaźmierska

Piątek, 16 września 2022 (18:55) Aktualizacja Wtorek, 12 grudnia 2023 (14:06)
Szczera, ekscentryczna i przedsiębiorcza gwiazda, która popularność zdobyła dzięki programowi „Królowe życia” emitowanym na stacji TTV, ma za sobą kilka kryminalnych epizodów. Dagmara Kaźmierska – bo o niej mowa – mimo haniebnej przeszłości szybko zyskała sympatię widzów. Co o niej wiadomo?
Dagmara Kaźmierska - najważniejsze informacje
Dagmara Kaźmierska wyprowadza się z Polski /Instagram

Dagmara Kaźmierska - najważniejsze informacje

Szczera, ekscentryczna i przedsiębiorcza gwiazda, która popularność zdobyła dzięki programowi „Królowe życia” emitowanym na stacji TTV, ma za sobą kilka kryminalnych epizodów. Dagmara Kaźmierska – bo o niej mowa – mimo haniebnej przeszłości szybko zyskała sympatię widzów. Co o niej wiadomo?

Dagmara Kaźmierska urodziła się 12 kwietnia 1975 roku. W polskim show-biznesie pojawiła się w 2016 roku za sprawą reality show „Królowe życia”. Program ukazuje codziennie życie osób, które osiągnęły sukces w lokalnym środowisku i żyją na wysokim poziomie. Show ukazywało ją jako charyzmatyczną właścicielkę butiku z ubraniami, która po latach na emigracji wróciła ze Stanów Zjednoczonych. Kilka lat później wyszło na jaw, że szczera, ekscentryczna i przedsiębiorcza gwiazda ma za sobą kryminalną przeszłość.

Młodość 

W 2020 roku Kaźmierska gościła w jednym z odcinków programu Kuby Wojewódzkiego i to właśnie tam zdobyła się na odwagę, by wspomnieć o swojej mrocznej przeszłości.

Jako młoda dziewczyna wyjechała do Niemiec do pracy. Początkowo pracowała jako sprzątaczka, a wkrótce znalazła pracę w kasynie. Po pewnym czasie postanowiła zainwestować we własne maszyny. Jednak od 2006 roku była właścicielką agencji towarzyskiej „Heidi”. Dziewczyny, które myślały, że będą pracować jako barmanki, były zmuszone do prostytucji. W 2009 roku na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy została zatrzymana za prowadzenie agencji towarzyskiej. W procesie udowodniono jej sutenerstwo i zmuszenie młodych kobiet do prostytucji. Została skazana na 14 miesięcy pozbawienia wolności. 

Rodzina i dzieci

Kiedy miała 19 lat, poznała swojego przyszłego męża. Paweł Kaźmierski był znany w dzielnicy, gdzie mieszkała Dagmara. Mało osób chciało mieć z nim do czynienia, ponieważ miał ciężką rękę do rządzenia. Sama kobieta związała się z nim wbrew woli rodziny. 

W 2001 roku Kaźmierski śmiertelnie postrzelił gangstera o ksywce „Szpila”. Uciekł za ocean, a Dagmara wraz z nim. Przez trzy lata ukrywali się w USA, a kiedy postanowili wrócić do kraju, został od razu złapany przez policję. W więzieniu Dagmara i Paweł powiedzieli sobie „tak”, a świadkami uroczystości był brat dziewczyny i… prostytutka. Małżeństwo jednak nie przetrwało – ich drogi się rozeszły, kiedy wyszli z więzienia.

Dagmara ze swoim eksmężem ma syna Conana (ur. 2001). Kobieta często podkreśla, że jest oczkiem w jej głowie. Co ciekawe, Conan również pojawiał się w programie „Królowe życia”. Mogliśmy go poznać jako chłopaka, który uwielbia siłownię i… kłótnie z matką. 

Inne przedsięwzięcia 

Kaźmierska spróbowała swoich sił w aktorstwie i pojawiła się w dwóch filmach Patryka Vegi: „Pętla 2” oraz „Kobiety Mafii 2”. Widzowie TTV mogli jeszcze ją zobaczyć w programie „Made in Maroko”, gdzie ze swoim przyjacielem podróżuje po Maroko w celach biznesowych. 

Dagmara za pośrednictwem Instagrama wyjawiła, że otworzyła biznes w Egipcie – organizuje rejsy wycieczkowe po Morzu Czerwonym.

"Dagmara szuka męża" - nowy program królowej życia

W grudniu 2023 roku na antenie Super Polsatu zadebiutował nowy program Dagmary Kaźmierskiej - "Dagmara szuka męża". Jest to reality show, w którym celebrytka przemierza Polskę, próbując znaleźć kawalera, który sprosta jej oczekiwaniom. W roli swatów i towarzyszy Dagmary występują syn Conan oraz niezawodny przyjaciel Jacek. Trójka bohaterów pokonuje ponad 10 tysięcy kilometrów, spotykając się z kandydatami z różnych regionów Polski.

Dagmara Kaźmierska - Wiadomości

Dagmara Kaźmierska - Wideo