Reklama

Reklama

Reklama

Dagmara Kaźmierska i jej biust zwiedzają Alanyę. Co ona ma na sobie?

Dagmara Kaźmierska (47 l.) chętnie chwali się swoim życiem, które, jak na polskie warunki, wiele osób może uznać za luksusowe. Ostatnio wybrała się do Turcji i postanowiła wypróbować tolerancję mieszkańców tego muzułmańskiego kraju, obnosząc bujny biust po ulicach Alanyi.

Dagmara Kaźmierska jest kobietą o skomplikowanym życiorysie i barwnej osobowości. Tym właśnie ujęła reżysera programu „Królowe życia”, który wypatrzył ją na castingu, gdy towarzyszyła synowi i zaproponował główną rolę w show. Dagmara uwielbia kokietować w wywiadach swoim wiekiem, próbując zapewne dowieść, że ma dystans do siebie:

"Wzięli starą, a nie dziecko. Ja mówię: "Piotruś, czy ludzie będą chcieli taką staruchę oglądać i słuchać głupot?". A on odparł, że tak!"

Reklama

Dagmara Kaźmierska kusi bujnymi kształtami

Rzeczywiście, widzowie pokochali byłą sutenerkę z Kłodzka, skazaną prawomocnym wyrokiem za stręczycielstwo, a obecnie bizneswoman, prężnie działającą w branży odzieżowej. 

Dagmara błyskawicznie zorientowała się w regułach panujących w show biznesie i pojęła, że przywiązanie do prywatności tylko przeszkadza w karierze. Na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją 1,2 miliona osób ,zamieszcza zdjęcia z podróży i codziennego życia, nie stroniąc przy tym od pokazywania ciała. 

Odkąd w marcu uznała, że powinna posłuchać zaleceń lekarzy i schudnąć, jeszcze chętniej się obnaża. Schudnięcie było konieczne ze względów zdrowotnych. 3 lata temu Kaźmierska, z przyczyn, których policja nie zdołała ustalić, zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust, co skończyło się otwartym złamaniem obu nóg, skomplikowaną operacją, długotrwałym leczeniem i żmudną rehabilitacją. 

Z czasem namiętność Dagmary do słodyczy zaczęła odbijać się na jej figurze i zwiększać obciążenie nóg. Kaźmierska jednak uznała, że zamiast przejść na dietę i zacząć ćwiczyć, wygodniej będzie poddać się pięciogodzinnemu inwazyjnemu zabiegowi liposukcji

Od tamtej pory nie może oprzeć się pokusie chwalenia się efektami. Ostatnio zamieściła na Instastory kilka zdjęć z wycieczki do Turcji, na których widać, jak spaceruje po ulicach Alanyi w kreacji przypominającej drapieżną koszulę nocną. Można  by pomyśleć, że kraj, w którym 99 proc. mieszkańców jest wyznania muzułmańskiego, nie jest najlepszym miejscem do prezentowania biustu, jednak Kaźmierska widocznie postanowiła przetestować granice tolerancji. 

Dagmara wybrała się do Turcji z koleżanką z programu, wytauowaną Adrianną Einsenbach, a na miejscu postanowiła wynająć samochód, odwiedzić kilka sklepów,  napić się świeżo wyciskanego soku z pomarańczy, a także mleka kokosowego i pozachwycać się balonami wycieczkowymi.  Tym razem na Instagramie Dagmary zabrakło tradycyjnych zdjęć ze słodyczami. Po lipsukcji trzyma dietę?

Zobacz też:

Dagmara Kaźmierska przyznaje się do błędu: "Nieraz płaczę i myślę, co ja, k*rwa zrobiłam"

Dagmara Kaźmierska ujawnia prawdę o Edzi. „Drogi ludzi się rozchodzą”

Krzysztof Jackowski z nową wizją. "Trzeba będzie zachować rozsądek"

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | Adrianna Eisenbach | "Królowe życia"

Reklama

Reklama

Reklama