Reklama
Reklama
Tylko u nas

Paulina Sykut-Jeżyna zna się na rzeczy, jak nikt inny. Potrafi wyłapać każdą wpadkę [POMPONIK EXCLUSIVE]

Paulina Sykut-Jeżyna pojawiła się niedawno na Polsat SuperHit Festiwal 2023. Prezenterka podczas wywiadu zdradziła nam, jak wygląda jej praca od kuchni oraz opowiedziała o swoich niecodziennych umiejętnościach. Gwiazda umie bowiem dostrzec, kiedy coś niezaplanowanego dzieje się podczas show. Jej doświadczone oko umie wyłapać wpadki kolegów, nawet jeśli chcą je jakoś zamaskować.

Paulina Sykut-Jeżyna bezbłędnie rozpoznaje wpadki na scenie

Paulina Sykut-Jeżyna od wielu lat spełnia się jako prowadząca. Gwiazda jest gospodynią wielu programów nadawanych na żywo, dlatego wie, kiedy na planie coś dzieje się nie pomyśli prowadzących. W rozmowie z Pomponikiem wyjawiła, że jest w stanie zobaczyć, kiedy ktoś ma problem podczas takiej audycji.

"Ja też po ich minach wiem, jak coś się wydarzyło, a nikt dookoła nie wie i to jest dosyć zabawne. Wiem to w zasadzie w każdej sytuacji, kiedy nawet oglądam prezenterów z innych stacji. Wiem, kiedy się coś gotuje. Wiem, kiedy coś się pali i wali, a oni nie pokazują tego po sobie, a jednak takie doświadczone oko, które stoi na scenie i robi to samo, to jednak potrafi wychwycić. To jest bardzo zabawne i jednocześnie fajne. Zawsze wspieram i łączę się z nimi w takich chwilach niezależnie od tego, czy jest to nasza stacja, czy to jest inna stacja" - wyjawiła nam Paulina.

Reklama

Paulina w rozmowie z pomponik.pl wyjawiła także, iż wpadka nie zawsze oznacza specjalną mimikę prowadzących show. Chociaż gwiazda nie wie, jak to do końca wytłumaczyć, dokładnie zdaje sobie sprawę z tego, na co zwrócić uwagę, by wychwycić taką wpadkę.

"To czasem nawet nie jest mimika jakaś specjalna. To jest pewnego rodzaju napięcie, które odczyta tylko ktoś, kto to zna. To jest dość specyficzne i zabawne, ale z drugiej strony fajnie jest to widzieć" - mówiła nam Sykut-Jeżyna.

Gwiazda przyznała nam także, iż jest osobą, która jest bardzo intuicyjna. Często, zanim kogoś lepiej pozna, już wie, jaki jest. Jej przeczucie nie sprawia jednak, że od razu skreśla daną osobę.

"Ja jestem bardzo intuicyjną osobą i też mam taki zmysł co do ludzi. Bardzo wyczuwam ludzi. Z drugiej jednak strony staram się nie oceniać i nie nastawiać na kogoś. Zawsze daję szansę" - mówi nam Paulina Sykut-Jeżyna.

Polsat SuperHit Festiwal 2023: kto wystąpi w sobotę?

Polsat SuperHit Festiwal 2023 potrwa do niedzieli, 28 maja. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na stronie głównej Interii oraz w Telewizji Polsat od godz. 20. Podczas drugiego dnia na scenie Polsat SuperHit Festiwal 2023 swoje muzyczne jubileusze będą obchodzić: Golec uOrkiestra, IRA oraz Maciej Maleńczuk.

Fani festiwalu tego wieczoru będą mogli obejrzeć popisy: Edyty Górniak, Kamila Bednarka, T.Love, Ørganka, Kayah, Lemon, Alicji Majewskiej, Pawła Domagały, Michała Szpaka oraz Maryli Rodowicz.

Zobacz też:

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Dawid Kwiatkowski świętował jubileusz i wzruszał do łez

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Tribbs z hołdem dla Krzysztofa Krawczyka, Doda jako domina

Bajm na Polsat SuperHit Festiwal. 45 lat na scenie, a wciąż płonie gorący ogień

Wulkaniczny pył spada na trzy kontynenty. Miliony osób dostały ostrzeżenia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna | Polsat SuperHit Festiwal 2023
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy