Reklama
Reklama

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Tribbs z hołdem dla Krzysztofa Krawczyka, Doda jako domina

W kolejnej części pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2023 mogliśmy podziwiać przepięknie przygotowany drugi występ Dody tego wieczoru, a także energetyczny hołd dla Krzysztofa Krawczyka w wykonaniu Tribbsa, czyli Mikołaja Trybulca

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Doda jak księżniczka i domina

Swój drugi występ Doda rozpoczęła od prawdziwego kaskaderskiego numeru. Zjechała na scenę siedząc na wolno opuszczającym się półksiężycu. W pewnym momencie tancerze z jej grupy zerwali długą, kilkumetrową, czerwoną suknię, w którą ubrana była gwiazda. Pod spodem ukazał się czarny, skórzany strój. Doda z wielką energią i seksapilem wykonała utwory "Fake Love" i "Melodia Ta". Fani oczywiście byli pod wrażeniem jej przebojowości.

Wcześniej na scenie sopockiej sceny królował Tribbs. DJ i multiinstrumentalista wykonał swój największy przebój - nową, dynamiczną wersję "Ostatni raz zatańczysz ze mną" Krzysztofa Krawczyka. Poza obsługą konsolety Tribbs grał również na fortepianie, a później wykonał gitarowe solo.

Reklama

Kim jest Tribbs?

Mikołaj "Tribbs" Trybulec cieszy się ponad 100 mln odsłon swoich klipóww w internecie. Znany jest z coverów polskich klasyków granych w odświeżonej wersji. Do jego największych hitów należą "Bal wszystkich świętych" Budki Suflera (32 mln odsłon), "Dzieci wybiegły" Elektrycznych Gitar, i "Ostatni raz zatańczysz ze mną" Krzysztofa Krawczyka nagrany z wsparciem Kubańczyka (81 mln) - to właśnie ten utwór zagrał 26 maja w Sopocie.

Współpracował Mariną, Sound’n’Grace, Margaret, Ewą Farną, Viki Gabor, Roksaną Węgiel i Eweliną Lisowską. Współtworzył też eurowizyjne piosenki dla m.in. Vincenta Bueno z Austrii, Krystiana Ochmana oraz Lake Malawi z Czech. Udzielał się też w 2023 roku w głośnym "Solo" reprezentującej na Eurowizji Polskę Blanki oraz "Watergun" Remo Forrera ze Szwajcarii.

Zobacz też:

Co roku jej kreacje wyglądają olśniewająco. Zobacz, w co ubierała się Sykut-Jeżyna na Polsat SuperHit Festiwal

Nina Terentiew ciepło o Agnieszce Chylińskiej: "Imponuje mi w każdym calu" 

Nina Terentiew zachwyca się talentem Michała Szpaka. "Leci czasem za wysoko i za daleko, ale ma prawo"

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Co Edyta Górniak szykuje na jubileusz?

Polsat SuperHit Festiwal 2023 do niedzieli w Sopocie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Tribbs
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama