Reklama
Reklama

Nina Terentiew zachwyca się talentem Michała Szpaka. "Leci czasem za wysoko i za daleko, ale ma prawo"

Michał Szpak już za kilka dni pojawi się na scenie Opery Leśnej w Sopocie. Artysta zagra w drugim dniu tegorocznej edycji imprezy Polsat SuperHit Festiwal. Jak się okazuje - do grupy oddanych fanów utalentowanego wokalisty należy także Nina Terentiew, która nie kryje tego, że jest pod ogromnym wrażeniem umiejętności 32-latka i nazywa go" jednym z "największych wokali w Polsce".

Michał Szpak jedną z gwiazd Polsat SuperHit Festiwal 2023

Tegoroczna edycja Polsat SuperHit Festiwal 2023 odbędzie się 26, 27 oraz 28 majaTrwająca 3 dni impreza dostarczy niezapomnianych emocji i wrażeń. Podczas zbliżającego się wielkiego święta muzyki każdy meloman znajdzie coś dla siebie, bowiem lista artystów, którzy zaśpiewają na scenie sopockiego amfiteatru jest naprawdę imponująca.

Reklama

Jednym z najjaśniejszych punktów długo oczekiwanej imprezy jest bez wątpienia koncert Michała Szpaka, który dzięki swojej niezwykłej charyzmie i wyjątkowym możliwościom wokalnym zdobył w naszym kraju ogromną rzeszę fanów. Jak się okazuje  - do grona wielbicieli talentu 32-letniego artysty należy także Nina Terentiew.

Michał Szpak "jednym z nawiększych wokali w Polsce"

Była dyrektor programowa telewizji Polsat podzieliła się z nami opinią na temat tego wyjątkowego artysty. Jak podkreśliła - pomimo dość kontrowersyjnego wizerunku, Michał Szpak swoją kreatywnością i pozytywną energią potrafi zachwycić nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Nina Terentiew porównała 32-latka do innego artysty, który także w bezkompromisowy sposób kreuje własny wizerunek sceniczny - Ralpha Kamińskiego. Jak się okazuje - na tym podobieństwa między tymi piosenkarzami się nie kończą.

"Gdyby ktoś mnie zapytał, kto moim zdaniem lepiej śpiewa - Michał czy Ralph nie umiałabym odpowiedzieć, bo każdy śpiewa inaczej. Ale w swojej kategorii każdy z nich jest niesamowity. Gdybym miała powiedzieć, kto się bardziej przebiera, byłoby mi łatwiej, chociaż kiedy widzę Ralpha w sukni ślubnej na wielkiej gali rozdania Fryderyków, to już bym się mogła zawahać" - komentuje z uśmiechem Nina Terentiew.

"Ale żarty na bok, to są dwie niezwykle utalentowane istoty, których muzyka może albo zachwycać, albo irytować. Mnie zachwycają. Oczywiście nie wszystko, co robi Michał mnie zachwyca. Ale na pewno jest jednym z największych wokali w Polsce. Leci czasem może za wysoko i za daleko, ale ma prawo - jest artystą. Czasami może się za bardzo przebierze, ale do tego również ma prawo. To jest cały on. Moja tolerancja dla Szpaka i dla Ralpha, z uwagi na ich wielki talent, nie ma granic" - podsumowała Nina Terentiew dla Interii.

Jak Michał Szpak zaprezentuje się na scenie Opery Leśnej? Przekonamy się już w najbliższą sobotę!

Kto wystąpi na tegorocznej edycji Polsat SuperHit Festiwal?

Polsat SuperHit Festiwal zachwyca widzów już od 20 lat! Tegoroczna edycja Polsat SuperHit Festiwal 2023 odbędzie się 26, 27 oraz 28 maja. Największe gwiazdy, gorące jubileusze, najlepsza muzyka i humor bez cenzury! Na scenie słynnej Opery Leśnej w Sopocie wystąpią gwiazdy, które ukształtowały i na zawsze odmieniły polską scenę muzyczną!

W Sopocie usłyszymy takich wykonawców jak: Dawid Kwiatkowski, IRA, Sara JamesMaciej Maleńczuk, Bryska, Smolasty, Organek, Agnieszka Chylińska, Doda, Edyta Górniak. To tylko niektórzy artyści, którzy wystąpią w Sopocie. W ostatnim dniu festiwalu na widzów czekają polskie kabarety, czyli: Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Skeczów Męczących!

Z sylwetkami poszczególnych artystów możecie zapoznać się TUTAJ.

Zobacz też:

Edward Miszczak: Budujemy nowy kształt oglądania seriali w Polsce 

Maryla Rodowicz na restrykcyjnej diecie. Tak przygotowuje się do Polsat SuperHit Festiwal 2023

Michał Szpak chce zostać ojcem. Wyznał też prawdę o konserwatywnych poglądach!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak | Polsat SuperHit Festiwal 2023
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy