Reklama
Reklama

Bajm na Polsat SuperHit Festiwal. 45 lat na scenie, a wciąż płonie gorący ogień

Na sopockiej scenie 26 maja zagościł zespół Bajm ze swoją charyzmatyczną wokalistką Beatą Kozidrak. Co działo się w czasie występu? Jakie piosenki zaśpiewała grupa z okazji swojego jubileuszu 45 lat istnienia?

Bajm na Polsat SuperHit Festiwal 2023

26 maja rozpoczął się pierwszy dzień święta koneserów polskiej muzyki rozrywkowej - Polsat SuperHit Festiwal. Po zespole Mazowsze, Adze Chylińskiej, Dodzie, Dawidzie Kwiatkowskim i gwiazdach radia przyszła kolej na występ nieśmiertelnego Bajmu i jego królowej - Beaty Kozidrak.

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Bajm i Beata Kozidrak zagrali największe hity

Beata z Bajmem zaczęli od razu z przytupem, wykonując niesamowicie energetyczną aranżację hitu "Co mi Panie dasz". Cała publiczność śpiewała razem z wokalistką słowa znanego przeboju. Następnie przyszła kolej na kolejne żelazne klasyki z repertuaru Bajmu: "Nie ma wody na pustyni" i "Józek, nie daruję ci tej nocy". Sopocka publiczność była oczarowana i zaczarowana od pierwszych nut utworów.

Reklama

"Zespół Bajm na wieki zapisał się w historii polskiej muzyki rozrywkowej" - podsumował pierwszą część występu Bajmu Maciej Dowbor.

"To tak jak ja!" - wystrzeliła Doda.

Andrzej Pietras i Beata Kozidrak odebrali z rąk Tribbsa jubileuszową statuetkę.

Następnie cała publiczność skandowała "Beata, Beata, Beata!", by wokalistka wykonała dodatkowe bisy. Bajm zachwycił po raz kolejny absolutnym hitem wszech czasów "Białą armią"! 

45 lat Bajmu. Czego życzy sobie Beata Kozidrak?

"Na pewno nie życzcie mi tyle samo lat. Przede wszystkim zdrowia, tego żebym miała jeszcze pomysły i ochotę wymyślać nowe projekty artystyczne i cieszyć się piękną muzyczną przygodą, którą przeżywam. Nigdy bym nie uwierzyła, że tyle lat będę śpiewać i że będziecie chcieli mnie tyle lat słuchać. Chyba nie ma piękniejszej, bardziej wartościowej nagrody, niż wasz szacunek" - powiedziała Kozidrak w rozmowie z Interią.

Prywatnie: Beata Kozidrak zaręczona

Pod koniec kwietnia 2023 roku wieść o zaręczynach Beaty Kozidrak stała się gorącym newsem. Kultowa wokalistka pochwaliła się radosną nowiną, a wierni fani nie szczędzili miłych słów i ruszyli z gratulacjami. Do tego pierścionek, który wokalistka nosi na palcu, jest podobno warty fortunę.

"45-latek ujął ją poczuciem humoru i fantazją. Sprawił, że zapomniała, co to nuda. Zabiera ją na premiery, wystawy. Intensywnie spędzają czas". Z kolei Kozidrak, jak sama wyznała, docenia w nowym partnerze to, że 'potrafi się nią zachwycić' a także sprawia, że w sypialni 'jest ogień'" - pisał o nowym związku Beaty tygodnik "Życie na gorąco".

Beata Kozidrak: Królowa polskiej muzyki

Beata Kozidrak i Bajm mają na koncie wiele nagród. Między innymi trzy Fryderyki, Wiktora dla najpopularniejszej gwiazdy estrady i cztery Super Jedynki. Za całokształt twórczości Beata także Złotą Karolinkę, Złotego Słowika i Bursztynowego Słowika. Została nawet ogłoszona królową polskiej muzyki w plebiscycie Kino Polska Muzyka.

Występ w jubileuszowym 20. Polsat SuperHit Festiwalu także zapadnie nam w pamięci na bardzo długo!

Zobacz też:

Co roku jej kreacje wyglądają olśniewająco. Zobacz, w co ubierała się Sykut-Jeżyna na Polsat SuperHit Festiwal

Nina Terentiew ciepło o Agnieszce Chylińskiej: "Imponuje mi w każdym calu" 

Nina Terentiew zachwyca się talentem Michała Szpaka. "Leci czasem za wysoko i za daleko, ale ma prawo"

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Co Edyta Górniak szykuje na jubileusz?

Polsat SuperHit Festiwal 2023 do niedzieli w Sopocie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat SuperHit Festiwal 2023 | Beata Kozidrak | Bajm
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy