Reklama
Reklama

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Dawid Kwiatkowski świętował jubileusz i wzruszał do łez

Dawid Kwiatkowski świętuje swoje 10 lat na scenie sopockiej Opery Leśnej podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023. Kiedy to minęło? Przez tę dekadę na scenie Dawid Kwiatkowski stał się jedną z największych gwiazd polskiej muzyki.

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Dawid Kwiatkowski świętuje swoje 10 lat na scenie

Wzruszony Dawid Kwiatkowski po wykonaniu pierwszego utworu wygłosił emocjonalną przemowę na scenie Polsat SuperHit Festiwal.

"Pamiętam jak 10 lat temu, stałem na tej scenie po raz pierwszy, bardzo niepewny siebie, stłamszony. W internecie wszyscy pisali, że to wszystko potrwa tylko sezon, że ten Kwiatkowski "to be". Teraz apeluję do młodych ludzi, ale i nie tylko. Nie miałem nic — nie miałem kasy, znajomości, ale miałem wielkie marzenia. Każdy z was może osiągnąć swoje marzenia" - mówił do swoich fanów Dawid.

Reklama

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Dawid Kwiatkowski co chwilę wzruszał na scenie

Wokalista podziękował swoim rodzicom, którzy się wzruszyli, wszystkim współpracownikom, a także... fanom. W tym momencie wokalistka się wzruszył. Następnie poprosił o rozdanie róż dla widowni. Z ogromnym bukietem Dawid podszedł do swojej mamy. Wyznał jej, że bardzo ją kocha.

Nie inaczej było podczas występu Dawida ze swoim bratem, Michałem Kwiatkowskim. Muzycy razem wykonali utwór "Jestem" - oczywiście nie zabrakło wzruszeń i ciepłych słów względem brata. To on pomógł Dawidowi w nauce i pierwszych krokach w karierze. 

Dawid Kwiatkowski wykonał na scenie Opery Leśnej na początek wykonał swój hit "Proste", następnie "Bez ciebie", "Idziesz ze mną" i "Jesteś". Nie zabrakło też najnowszego "Café de Paris".

Dawid Kwiatkowski powitany przez tłum fanów i fanek

Fani są mocno przywiązani do Dawida, którym odwdzięcza się będąc ciągle w kontakcie. Przed koncertem Dawida i po nim wyemitowano filmiki w których opowiadali za co kochają Dawida: za autentyczność, dbanie o fanów i dawanie prawdziwych emocji. Później składali mu życzenia.

Swojego idola przywitali w królewskim stylu, co uchwyciły kamery Polsatu.

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Dawid Kwiatkowski jest już 10 lat na scenie

"Niesamowite, że będę świętować swoje dziesięciolecie. Nawet nie wiem, kiedy to zleciało" - zastanawiał się Dawid Kwiatkowski. W tym czasie wydał aż siedem albumów studyjnych. Do jego największych hitów należą takie piosenki jak: "Jesteś", "Bez Ciebie", "Proste" i "Idziesz ze mną". 

Jak artysta podsumowuje ten czas? "Jeszcze nie robiłem sobie takiego rachunku sumienia. To wszystko, co się dzieje w moim życiu i karierze jest niesamowite, ale było też wiele momentów cięższych. Z drugiej strony gdyby nie one, nie doszedłbym do tego miejsca, gdzie jestem teraz. Te dziesięć lat było różne" - komentuje Dawid Kwiatkowski w rozmowie z POLSAT.PL.

Zobacz też:

Co roku jej kreacje wyglądają olśniewająco. Zobacz, w co ubierała się Sykut-Jeżyna na Polsat SuperHit Festiwal

Nina Terentiew ciepło o Agnieszce Chylińskiej: "Imponuje mi w każdym calu" 

Nina Terentiew zachwyca się talentem Michała Szpaka. "Leci czasem za wysoko i za daleko, ale ma prawo"

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Co Edyta Górniak szykuje na jubileusz?

Polsat SuperHit Festiwal 2023 do niedzieli w Sopocie


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy