Reklama
Reklama

Król Karol III szykuje się na wojnę informacyjną z Harrym i Meghan

Według angielskiej prasy, Król Karol III i reszta rodziny szykuje się na wojnę informacyjną, która powstanie po premierze serialu "Harry i Meghan" 8 grudnia na Netflixie. Karol z księciem Williamem i Kate na czele opracowują strategię, którą Pałac będzie wdrażał. Mają być przygotowani na każde kłamstwo wypowiedziane w serialu dokumentalnym. Robi się gorąco!

Król Karol III z rodziną "zbroi się na wojnę informacyjną" z Harry i Meghan

Serial "Harry i Meghan" na Netflixie to nie jest coś, co król Karol III chciałby oglądać przed świętami. Niestety, pierwsza część dokumentu zostanie wyemitowana już w czwartek, 8 grudnia. Druga część zostanie wyemitowana 15 grudnia.

Król Karol IIIksięciem Williamem księżną Kate na czele opracowują strategię, którą ma zastosować Pałac po premierze Netflixa.

Reklama

Jak donosi "Express UK", książę Walii ma dość kłamstw Harry'ego i żerowania na ich zmarłej matce, księżnej Dianie. Zamierzają być przygotowani na każde kłamstwo i zarzut wypowiedziany w serialu.

W pałacu króla Karola III trwa "zbrojenie się na wojnę informacyjną"

Doradcy z Pałacu dostali polecenie, aby szczegółowo oglądać wszystkie odcinki "Harry'ego i Meghan". Wszystko po to, aby notować wszelkie kwestie sporne i w razie problemów na bieżąco kontrować zarzuty. 

Sam William i Kate poczuli, że opublikowanie zwiastuna serialu na Netflixie w czasie, kiedy są w podróży do Bostonu, jest jawnym "wypowiedzeniem wojny".

Zima u Royalsów będzie wyjątkowo gorąca!

Pojawiły się też informacje, że król Karol III od dawna przestał odbierać telefon od młodszego syna, a nawet miał powiedzieć, że "nie jest jego bankomatem". 

To łączy się z ostatnimi doniesieniami, że Karol poważnie myśli o wydziedziczeniu syna przez jego maczanie palców w 5. sezonie "The Crown", a także sprzedawaniu rodzinnych tajemnic w mini-serialu "Harry i Meghan" na Netflixie.

Roszczeniowa postawa Harry'ego wówczas wylewała się na nieżyjącą już Elżbietę II, która bardzo kochała wnuka. Dodatkowo Royalsów boli data publikacji serialu - 8 grudnia to trzecia miesięcznica śmierci Elżbiety II.

Zapowiada się naprawdę gorący okres u Royalsów! Będzie oglądać serial "Harry i Meghan" na Netfliksie?

Zobacz też:

Król Karol III pieje z radości. Serial "Harry i Meghan" na Netflix zmiażdżony przez angielską prasę

Król Karol III wściekł się na Harry'ego. Planuje zemstę za serial(e) Netflixa

Król Karol III odcina się od dziedzictwa Elżbiety II? Jego korona ma zostać poddana "modyfikacji"

"Harry i Meghan" na Netflix. Serial wyjawi całą prawdę o rodzinie królewskiej? (ZDJĘCIA)

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy