Reklama
Reklama

"Harry i Meghan". Serial Netflixa zapowiada ostrą jazdę po Royalsach!

"Harry i Meghan" na Netflix to długo wyczekiwany serial dokumentalny opowiadający "prawdziwą" historię związku i księcia Harry'ego z Meghan Markle. Nie zabraknie też pikantnych szczegółów związanych z brytyjską rodziną królewską. Co na to William, Kate i sam król Karol III? Dowiemy się już niedługo!

"Harry i Meghan" na Netflix zapowiada ostrą jazdę po Royalsach

"Harry i Meghan" na Netflix nareszcie doczekał się swojej oficjalnej zapowiedzi! Netfliks opublikował pierwszy zwiastun serialu dokumentalnego o życiu księcia Harry'ego i Meghan Markle

W pełnym emocji trailerze można zobaczyć płaczącą księżną Sussex i poważnego księcia mówiącego: "Nikt nie widzi, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Musiałem zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby chronić moją rodzinę". Zapowiada się naprawdę mocna jazda po brytyjskiej rodzinie królewskiej!

Reklama

"Harry i Meghan" na Netflix. Serial wyjawi całą prawdę o rodzinie królewskiej?

"Przy tak wysokiej stawce, czy nie my powinniśmy opowiadać naszą historię?" - powiedziała Meghan Markle w zwiastunie. To oznacza, że naprawdę będzie się działo!

Zwiastun serialu Netflixa "Harry i Meghan" pokazuje zdjęcia zrobione w czasie trwania ich związku. Od momentu pierwszych randek, po zdjęcia z oficjalnych królewskich wydarzeń - w tym pogrzebu królowej Elżbiety II. Zwiastun zdradza też, że znajdziemy w serialu nawiązanie do nowego życia księcia i księżnej Sussex w Kalifornii.

38-letni książę Harry i 41-letnia Meghan Markle oskarżyli rodzinę królewską o rasizm w wywiadzie przeprowadzonym przez Oprah w marcu 2021 r. To było jedno z pierwszych tak poważnych ciosów w Royalsów. William tłumaczył się po ich oskarżeniu, że "Nie jesteśmy rodziną rasistowską".

"Harry i Meghan" na Netflix. Kiedy start serialu dokumentalnego?

Według informacji z zagranicznych portali, serial dokumentalny "Harry i Meghan" trafi na Netflix 8 grudnia 2022 roku. Serial najprawdopodobniej miał zostać opublikowany wcześniej, lecz premierę oddalono ze względu na nowy sezon "The Crown".

Będziecie oglądać?

Zobacz też:

Meghan Markle otrzymywała ohydne groźby śmierci. Przerażające, co pisali jej Brytyjczycy!

Meghan Markle zdobyła się na ważny gest. Pogodzi się z księżną Kate?

Meghan Markle inaczej wyobrażała sobie życie u boku Harry'ego? To dlatego namówiła go na przeprowadzkę

Meghan i Harry mają się czego obawiać? Członek rodziny królewskiej zapowiada, że "będzie jak otwarta księga".

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy