Reklama
Reklama

Meghan Markle zdobyła się na ważny gest. Pogodzi się z księżną Kate?

Księżna Kate (40 l.) oraz Meghan Markle (41 l.) są skonfliktowane już od kilku lat. Miało zacząć się od drobiazgów. Pierwsze niesnaski Sussexowie wywołali, kiedy założyli własną fundację charytatywną. Następnie ogłosili "Megxit" i wyjechali do Stanów Zjednoczonych, co też miało nie spodobać się Kate Middleton. Meghan oliwy do ognia dolała, kiedy w wywiadzie oskarżyła szwagierkę o doprowadzenie jej do płaczu podczas przygotowań do ślubu. W sieci pojawiły się jednak informacje, że Meghan i Kate mogą się w końcu pojednać.

Meghan Markle od jakiegoś czasu prowadzi w sieci podcast "Archetypes". Do swojego programu zaprasza popularne i spełnione kobiety. 41-latka analizuje z nimi stereotypy dotyczące płci żeńskiej, a przy okazji też zdradza szczegóły życia w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Okazuje się, że niedawno zaproponowała księżnej Kate udział w swoim projekcie. Czy to oznacza pojednanie pań?

Reklama

Meghan Markle pogodzi się z księżną Kate?

Jak czytamy w zagranicznych mediach, wszystko wskazuje na to, że Kate i Meghan w końcu dojdą do porozumienia. Okazuje się, że 41-latka zaprosiła szwagierkę do swojego podcastu "Archetypes". Meghan miała poprosić o, to kiedy była wraz z mężem w Wielkiej Brytanii na pogrzebie królowej Elżbiety II.

"Kiedy Meghan była tutaj i zatrzymała się w Windsorze, poprosiła księżną Walii, o pojawienie się w nadchodzącym odcinku Archetypes" -  zapewnił zajmujący się tematyką royalsów Neil Sean w najnowszym odcinku swojego programu na YouTubie. Te rewelacje nie zostały jeszcze potwierdzone przez Meghan Markle. Kate Middleton również nie wypowiedziała się na ten temat.

Sean twierdzi jednak, że zdaniem Markle widać delikatny postęp w relacjach między paniami. Choć księżna Kate nie odpowiedziała jeszcze na zaproszenie, to jest nadzieja na jej występ w podcaście w okolicach 2 grudnia, gdy wraz z księciem Williamem przylecą do Bostonu na rozdanie nagród Earthshot.

Podcast Meghan Markle - o czym jest program?

Podcast Meghan Markle "Archetypes" analizuje stereotypy dotyczące kobiet w społeczeństwie. Założeniem programu jest rozmowa na temat wychowania dziewczynek.

Pierwszymi gościniami Markle były tenisistka Serena Williams, profesor Uniwersytetu Kalifornijskiego Berkeley dr Laura Cray oraz wokalistka Mariah Carey. W podcaście panie poruszyły temat nierównych oczekiwań dotyczących kobiet i mężczyzn podczas zakładania rodziny, a także krytyki, która wylewa się na młode matki.

Podcast Meghan Markle spotkał się ze znakomitym odbiorem. W sieci pojawiło się dużo słów uznania. Internautki są zachwycone tym, że 41-latka porusza ważne dla kobiet problemy.

Pomimo dużego uznania znaleźli się również i tacy, którym wybrana tematyka nie przypadła do gustu. Niektórzy uważają, że podcast jest zwyczajnie nudny. Według nich księżna Sussex nie omawia przełomowych tematów, zamiast tego koncentrując się głównie na promowaniu samej siebie. 

Zobacz też:

Wielkie starcie księżnej Kate i Meghan! Dojdzie do kolejnego skandalu?

Karol III zabronił Meghan przyjazdu do Balmoral. Oto, co powiedział synowi

Smutna i przejęta Księżna Kate wsiadła w auto i opuściła zamek w Windsorze


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy