Reklama
Reklama

Król Karol III wściekł się na Harry'ego. Planuje zemstę za serial(e) Netflixa

Król Karol III po obejrzeniu nowego sezonu "The Crown" wpadł w furię. Dowiedział się bowiem, że Harry donosił do Netflixa rodzinne sekrety. Zbulwersowany Karol poważnie myśli o wydziedziczeniu syna, zwołał w tym celu specjalną naradę rodzinną. Ciekawe zatem, czy obejrzy nowy serial dokumentalny "Harry i Meghan".

Karol III wściekł się na Harry'ego. W tle afera Netflixa o "Harry i Meghan"

Relacje między księciem Harrym a jego ojcem, królem Karolem III, nie wydają się poprawiać od czasu pojawienia się Meghan Markle. Niestety, wygląda na to, że serial dokumentalny "Harry i Meghan" nie pomoże im w polepszeniu relacji.

Reklama

Serial o życiu księcia i księżnej Sussex na Netflix będzie miał oficjalną premierę 8 grudnia. Zwiastun pojawił się niespodziewanie 1 grudnia i już wzbudził skrajne emocje. Jeden z królewskich ekspertów stwierdził, że ten serial nigdy nie powinien wyjść na światło dzienne, jeśli Harry chciałby poprawić rodzinne relacje z brytyjską rodziną królewską.

W opublikowanym trailerze widać, jak z poważną miną Harry mówi obronie swojej rodziny. Pomiędzy ujęciami widać też płaczącą Meghan. Warto przypomnieć, że za serial Harry i Meghan od Netfliksa otrzymają 100 milionów dolarów.

Król Karol III wpadł w furię. Chce zniszczyć Harry'ego na dobre!

Jednak nie tylko o serial "Harry i Meghan" Karol ma pretensje do Harry'ego. Okazuje się, że świeżo upieczony król Wielkiej Brytanii obejrzał nowy sezon "The Crown". Karol został ujęty w nim jako podrywacz bez serca, który notorycznie zdradza swoją żonę, księżną Dianę.

Według króla Karola, Harry miał bardzo duży wpływ na scenariusz 5 sezonu "The Crown".

Informator pracujący w pałacu w rozmowie z "Woman's Day" powiedział: "Karol jest przekonany, że Netflix otrzymał od Harry'ego pomoc". Żywe przekonanie o winie księcia poparte jest faktem, że serial sugeruje o rodzinnej wojnie na informacje. Jedna część rodziny królewskiej donosiła na drugą i odwrotnie.

Król Karol III wpadł w furię i zwołał specjalne zebranie rodzinne w pałacu. Źródło mówi, że "Karol chce rozważyć odcięcie Harry’ego raz na zawsze, ale chce też przedstawić to jako decyzję zjednoczonej rodziny, a nie tylko własną. A przede wszystkim ufa księciu Williamowi, księżnej Kate, księżniczce Annie i księciu Edwardowi. Czyli wszystkim, którzy zostali wezwani do Pałacu Buckingham w celu omówienia tej kwestii. Jeśli mu się powiedzie, Harry stanie się całkowicie wykluczony z systemu rodziny. Karol stawia bardziej na swoją lojalną siostrę i godnego zaufania Edwarda niż zbuntowanego syna, który sprzedał go hollywoodzkim scenarzystom".

Zapowiada się naprawdę ostra jatka u royalsów!

Zobacz też:

Meghan Markle otrzymywała ohydne groźby śmierci. Przerażające, co pisali jej Brytyjczycy!

Meghan Markle zdobyła się na ważny gest. Pogodzi się z księżną Kate?

Meghan Markle inaczej wyobrażała sobie życie u boku Harry'ego? To dlatego namówiła go na przeprowadzkę

Meghan i Harry mają się czego obawiać? Członek rodziny królewskiej zapowiada, że "będzie jak otwarta księga".

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy