Reklama
Reklama

Specjalne zaproszenie Kwiatkowskiego. To działo się na scenie Polsat Hit Festiwal

Polsat Hit festiwal zaczął się mocnym akcentem - koncertem jubileuszowym Golec uOrkiestra. Ale to dopiero początek wrażeń w piątkowy wieczór. Po godzinie 21 w Operze Leśnej rozbrzmiały radiowe hity minionego roku.

Polsat Hit Festiwal to święto polskiej muzyki. Pierwszego dnia festiwalu na sopockiej scenie pojawiły się gwiazdy, których piosenki cieszyły się popularnością wśród słuchaczy. W koncercie Radiowy Przebój Roku wystąpili:

Reklama

Polsat Hit Festiwal. Dawid Kwiatkowski z radiowym przebojem roku

Pierwszego dnia Polsat Hit Festiwalu odbył się koncert pod nazwą Radiowy Przebój Roku. Na scenie wystąpili artyści, których piosenki zdobyły szczególne uznanie słuchaczy radia. Jednym z takich artystów był Dawid Kwiatkowski. 

"Jest moja kochana sopocka publiczność. Kochani zabieram was w podróż do Paryża. Na mój koszt" - zapowiedział swój przebój Dawid.

Potem ze sceny rozbrzmiał jego przebój ""Café de Paris". Publiczność na długo zapamięta ten koncert. 

Polsat Hit Festiwal Oscar Cyms, Roksana Węgiel i Danzel

Po Dawidzie na scenę weszła Margaret, a potem Oskar Cyms, który zaśpiewał "Niech mówią" oraz przedstawił debiutancki utwór "Cały czas".

Po Oskarze na sopockiej scenie królowały młode wokalistki: Roksana Węgiel i Natalia Zastępa. Koncert zakończył Danzel. Artysta przypomniał swoją muzyczną historię w krótkim filmie.

Na koniec swojego występu artysta otrzymał statuetkę za utwór "Pump it Up".

Polsat Hit Festiwal 2024. Program na sobotę 25 maja

To nie konice niespodzianek w Sopocie. Już jutro, 25 maja, również zapowiada się emocjonujący dzień. Na początek zaplanowano Koncert "Debiutowali w Polsacie". Na scenie zobaczymy: Zakopower, Kubę Badacha, grupę Enej, Anię DąbrowskąKrzysztofa Zalewskiego oraz Afromental.

Następnie odbędzie się Koncert Diamentowy. Scenę przejmą artyści, których utwory zyskały ostatnio status diamentowych: Smolasty,  Blanka,  SkolimMalik Montana

Dodatkowo tego dnia w Operze Leśnej odbędą się dwa wielkie koncerty: Jubileusz Majki Jeżowskiej oraz "Męskie Granie/Wodecki Twist/Pater".

Polsat Hit Festiwal 2024  można oglądać w sobotę 25. maja o godzinie 20.00 w Polsacie.

Zobacz też:

Polsat Hit Festiwal 2024. Kto wystąpi w sobotę, 25 maja? Sprawdź program

Jeżowską i Prońko łączy nie tylko talent muzyczny. Kiedyś kochały tego samego mężczyznę

Jego piosenek słuchają miliony, ale stacje radiowe nie chcą ich grać. Zdradził powód  [POMPONIK EXCLUSIVE]

Przed nami wielki jubileusz! 30 lat Piaska na Polsat Hit Festiwal 2024

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy