Reklama
Reklama

Roxie Węgiel nagle straciła pracę w TVP! Najpierw romans ze starszym, a teraz taka sensacja!

Roxie Węgiel od pewnego czasu znów wzbudza spore zainteresowanie w mediach plotkarskich. Wszystko z powodu jej nowego związku ze starszym artystą. Okazuje się, że w życiu 18-latki nie wszystko idzie po jej myśli. Pojawiły się bowiem informacje, że wokalistka straciła pracę w programie "You Can Dance. Nowa generacja". Jeden z tabloidów ujawnił kulisy jej nagłego zwolnienia. Potwierdzono też nazwisko osoby, która zajęła jej miejsce...

Roxie Węgiel od kilku lat prężnie rozwija swoją karierę muzyczną. Dzięki wygranej na Eurowizji Junior niemal z dnia na dzień stała się wielką gwiazdą dla młodego pokolenia. 

W ostatnim czasie zrobiło się o niej głośno także za sprawą zmian, które zaszły w jej życiu prywatnym. 18-latka związała się bowiem ze starszym od niej Kevinem Mglejem. 

Pikanterii całej sprawie dodał fakt, że mężczyzna wcześniej związany był z aktorką, z którą ma nawet dziecko. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Reklama

"Dla mnie Kevin łączy w sobie wszystkie cechy, które cenię u mężczyzn. Jest zarówno wrażliwy, jak i bardzo stanowczy, z artystyczną duszą i twardo stąpającym po ziemi umysłem. Czuję się przy nim bezpiecznie. (...) Rodzice nie mają z tym żadnego problemu" - zapewniła w Plejadzie Węgiel, gdy zaczęto ją wypytywać o nowy związek. 

Smutne wieści z TVP o Roksanie Węgiel

Okazuje się, że jednak nie wszystko idzie po myśli młodej gwiazdki. Oprócz koncertowania i pielęgnowania nowego związku 18-latka spełniała się też w roli współprowadzącej "You Can Dance. Nowa Generacja". Z TVP zresztą jest blisko związana od czasów Eurowizji. 

Jak jednak donosi "Super Express", ostatnio spotkała ją na Woronicza pewna przykrość. Węgiel straciła właśnie pracę przy tanecznym show, co dla wielu może być sporym zaskoczeniem. 

Tabloid informuje też, co było powodem tego nagłego rozstania się stacji z Roksaną. Ponoć młoda gwiazda nie sprawdziła się w pierwszej edycji. 

"Nastolatka miała nie sprawdzić się w roli prowadzącej, co sama zresztą zauważyła i kręciła nosem zaraz po zakończeniu poprzedniej edycji. Ostateczna decyzja w sprawie młodziutkiej piosenkarki zapadła w tym tygodniu" - czytamy w "Super Expressie". 

Warto dodać, że sama wokalistka chyba przeczuwała, co się święci. W jednym z wywiadów przyznała bowiem wprost, że rola prowadzącej nieco ją przerosła. 

"Nie czułam się dobrze w roli prowadzącej, serio o wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka" - mówiła. 

Ponoć problem dla producentów programu miał być też wiek Roksany i jej coraz bardziej wyzywający wizerunek!

"Nieoficjalnie mówi się też, że Roxie, która osiągnęła właśnie pełnoletność, nie pasuje już do show dla dzieci, bo zaczęła stawiać na kobiecy, seksowny wizerunek" - zdradza w "Super Expressie" osoba pracują przy programie.

Roxie Węgiel rozstała się z TVP! Wiadomo, kto ją zastąpi w "You Can Dance"

Na tym nie koniec zaskakujących wieści. Branżowe Wirtualne Media dowiedziały się bowiem, kto zastąpi Węgiel już w najbliższym odcinku. 

"Nowym współgospodarzem przy odcinkach studyjnych będzie Aleksander Sikora, który będzie relacjonował wydarzenia z backstage’u. Wspomagać będzie główną prowadzącą - Edytę Herbuś" - informuje portal. 

Zaskoczeni?

Zobacz też:

Roksana Węgiel szaleje ze starszym ukochanym na Malediwach. Nastolatka nie ukrywa już nowej miłości

Roksana Węgiel pokazała kadry z 18-tki! Nie brakuje a nich pikantnych pocałunków z chłopakiem

Roxie Węgiel zmieniła wizerunek przez starszego ukochanego? Tak kiedyś wyglądała


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy