Reklama
Reklama

Roksana Węgiel pokazała kadry z 18-tki! Nie brakuje a nich pikantnych pocałunków z chłopakiem!

Roksana Węgiel (18 l.) wciąż króluje wśród nagłówków po tym, jak przyznała się do związku ze znacznie z Kevinem Mglejem, który ma już za sobą ciekawą przeszłość. Mężczyzna nie tylko był już raz zaręczony, ale nawet doczekał się dziecka z piękną aktorką. Teraz do sieci trafiły zdjęcia z jej 18. Urodzin, na których widać, że gwiazda nie tylko tańczyła do upadłego, ale także mogła liczyć na doborowe towarzystwo. Doszło nawet do publicznych całusów!

Roxie Węgiel urządziła huczną 18-stkę!

Roksana Węgiel postanowiła spędzić wejście w dorosłość w swoim stylu. Młoda gwiazda, która przed laty podbiła konkurs Eurowizji Junior spakowała walizki i wyjechała w góry, gdzie u boku ukochanego imprezowała w ekskluzywnym hotelu.

Gwiazda przywdziała na tę okazję wieczorową czerwoną suknię, która podkreśliła jej kobiece kształty. Niektórzy fani powątpiewają jednak, czy zaprezentowane zdjęcia są prawdziwe, ponieważ mało która dziewczyna może pochwalić się tak wąską talią. "Widać że wszedł fotoshop, ta figura to taka nie ludzka trochę" - komentują fani.

Reklama

Mimo negatywnych komentarzy uderzających w nią i jej ukochanego, Roxie nie przejmuje się opiniami innych. Na swojej imprezie bawiła się przednio, czym pochwaliła się w sieci.

"Dziękuję wszystkim, z którymi mogłam celebrować moje 18. urodziny. Cudownie się bawiłam, na pewno zapamiętam ten wieczór na długo" - napisała na Instagramie zadowolona Roxie.

Węgiel przyznała się do związku ze starszym o 8 lat facetem!

Trzeba przyznać, że rok, w którym Roksana stała się pełnoletnia zaczął się dla gwiazdy nietuzinkowo. Styczeń przyniósł fanom polskiej piosenkarki wiele zaskoczeń. Okazało się bowiem, że Roxie nie jest już wolna, a weszła w związek z dużo starszym od siebie mężczyzną.

Roksana wcale nie wstydzi się tego, co robi po zejściu ze sceny. Chociaż dotąd rzadko wdawała się w szczegóły prywaty, o której nie muszą wszyscy wiedzieć, stwierdziła, że szczęściem dobrze jest się dzielić.

W jednym z wywiadów powiedziała więc wprost, kto skradł jej serce, ujawniając nawet imię i nazwisko tego wybrańca.

"To Kevin Mglej. Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę "13+5". Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu" - opowiedziała w rozmowie z Plejadą.

Co więcej, 18-latka zdradziła także, że takie przypadki w jej rodzinie już się zdarzały i nie musi daleko szukać, ponieważ jej rodziców dzieli ta sama różnica wieku, a tworzą zgrane małżeństwo już od ponad 20 lat.

Kevin Mglej - kim jest nowy chłopak Roxie?

Okazuje się, że nowy partner Węgiel oprócz wyjątkowo dojrzałego wieku ma również bogatą historią emocjonalną. Mężczyzna był wcześniej związany z aktorką Malwiną Dubowską, z którą doczekał się dziecka. Para rozstała się o krok od ślubnego kobierca. Nie wiadomo jednak, co spowodowało koniec ich relacji.

"Mam syna i jest absolutnym kotem. Najlepszy gość na świecie" - napisał Kevin na InstaStories, wykorzystując zainteresowanie jego osobą.

Zobacz też:

Roksana Węgiel chwali się zdjęciem z USG. Tego nikt się nie spodziewał!

Roksana Węgiel przeszła totalną metamorfozę. Dawni fani jej nie poznają?

Roxie Węgiel przekazała smutne wieści fanom. "Organizm odmówił posłuszeństwa"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kevin Mglej | Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy