Reklama
Reklama

Roxie Węgiel przeszła kompletną metamorfozę. Teraz nawet fani jej nie poznają

Roksana Węgiel (17 l.) odwiedziła ostatnio studio popularnej rozgłośni radiowej, w którym zaśpiewała bożonarodzeniowy przebój, dzięki czemu po raz pierwszy w tym roku poczuła magię świąt. Przy okazji zaprezentowała też fanom swój odmieniony wygląd. Takiej metamorfozy chyba nikt się nie spodziewał!

Roxie Węgiel nie zaśpiewa na Eurowizji?

Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 Junior zorganizowany w Mińsku Polacy zapamiętali szczególnie dobrze. To wtedy właśnie po raz pierwszy w historii zwyciężył reprezentant naszego kraju. 13-letnia wówczas Roksana Węgiel zachwyciła wszystkich swoim głosem i charyzmą. Był to sukces na wielką skalę - młoda wokalistka utorowała drogę do sukcesu nie tylko sobie, ale też innym rodakom - rok później, jej następczyni - Viki Gabor, również zwyciężyła Eurowizję Junior.

Reklama

Ostatnio gwiazda otrzymała ponowną propozycję występu na popularnym konkursie piosenki dla młodych talentów. Wszyscy zwycięzcy z poprzednich lat zostali zaproszeni na to wydarzenie. Jednak ku zaskoczeniu wielbicieli, Roxie postanowiła odmówić organizatorom. W rozmowie z naszym reporterem, zdradziła, jaki jest powód tej decyzji.

"Niestety nie dam rady się tam pojawić, bo mam ważne aktywności i obowiązki wynikające z kontraktu, które były już po prostu zdeklarowane wcześniej, więc nie uda mi się. Było mi przykro, ale takie życie" - podsumowała w rozmowie z Pomponikiem.

Roksana Węgiel przeszła prawdziwą metamorfozę

Popularna wokalistka ponownie postanowiła wprawić swoich fanów w osłupienie i zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze! Piosenkarka dość często eksperymentuje z wyglądem, a rezultatami chętnie chwali się w social mediach.

Nie inaczej było tym razem. Gwiazda udostępniła w sieci fotografię z krakowskiego studia RMF FM, w którym zaśpiewała  nieśmiertelny przebój Wham! "Last Christmas" (posłuchaj!). Na zdjęciu ubrana jest w sweterek ze świątecznym wzorem. Nie to jednak przyciągnęło największą uwagę wielbicieli. Okazało się bowiem, że Roxie Węgiel wygląda teraz zupełnie inaczej!

"Dzisiaj miałam przyjemność otworzyć świąteczny mikrofon radia RMF FM i po raz pierwszy w tym roku poczuć Święta (...) A wy dajcie znać czy przyszedł do Was dziś Mikołaj?" - dodała pod postem.

Fani nie kryją zachwytu nad nowym, złotym kolorem włosów piosenkarki. Niektórzy przecierali oczy ze zdumienia i zastanawiali się, czy Roxie dodała filtr do fotografii czy rzeczywiście zdecydowała się na tak radykalną zmianę!

Wątpliwości rozwiał kolejny post, w którym widzimy odmienioną wokalistkę w pełnej okazałości.

Czy zmiana wyszła jej na dobre?

Zobacz też:

Eurowizja Junior 2022: Dlaczego Roksana Węgiel nie pojawi się na wydarzeniu? 

Roxie Węgiel wciąż mieszka w domu rodzinnym pod Jasłem. Ma nietypową łazienkę. A pokój?

Maxime Albertazzi rywalizował z Roksaną Węgiel na Eurowizji Junior 2018. Teraz zmienił płeć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama