Reklama
Reklama

Roxie Węgiel zmieniła wizerunek przez starszego ukochanego? Tak kiedyś wyglądała!

Roxie Węgiel (18 l.) niedawno wkroczyła w pełnoletniość, co pozwala jej odkleić od siebie łatkę „dziewczynki z Eurowizji”. Jakby tego było mało nastolatka przyznała się do związku z dużo starszym mężczyzną. Jej wybranek, którego imię jest powszechnie znane, liczy sobie 28 lat i ma za sobą już relację z aktorką, która zaowocowała potomkiem. Roxie Węgiel zmieniła się dla niego?

Roksana Węgiel zaczynała od Eurowizji!

Roxie Węgiel zapisała się w pamięci Polaków dzięki występom w "The Voice of Poland". Wokalistka szybko przekuła w wielki sukces popularność, którą przyniósł jej program. 14-letnia wówczas dziewczynka o niesamowitym głosie wzięła udział w prelekcjach do Eurowizji Junior i głosami Polaków dostała szansę na reprezentowanie kraju na arenie międzynarodowej.

Z konkursu wróciła zwycięsko, przywożąc do kraju statuetkę. Na początku swojej kariery Roksana Węgiel lubiła to, co zwykle podoba się nastolatkom. Chętnie występowała na scenie w wyrazistych, a niekiedy nawet krzykliwych kolorach, stawiając na luźne ubrania.

Reklama

Bardziej stonowane "looki" prezentowała głównie w sieci, pozując do rozmaitych zdjęć. Fani kochali ją za w pełni naturalny wygląd i piękne ciemne długie włosy, które dumnie prezentowała przed nimi. Dziś Roxie wygląda jednak zdecydowanie inaczej.

Stonowana nastolatka czy wystrzałowa gwiazda?

Szybko stało się jasne, że razem z dorastaniem zmieniało się podejście gwiazdy do mody. Ubrania z luźnych i falbaniastych, przeszły w dopasowane i podkreślające kobiece kształty. Węgiel coraz śmielej chwaliła się też szczupłą sylwetką. Podążała tym samym za coraz bardziej uwidoczniającymi się trendami, które zapanowały wśród celebrytek.

Dojrzała partnerka

Roksana Węgiel jest już 18-latką, a wejście w dorosłość przywitała w zupełnie innych włosach. Młoda gwiazda zdecydowała się na rozjaśnienie swojego naturalnego koloru, co sprawiło, że wygląda o wiele dojrzalej niż wcześnie. Wydaje się również, że coś zadziało się na jej twarzy, bo usta wokalistki stały się nieco bardziej pełne i wydatne. Nie ma natomiast pewności, że zdecydowała się na zabiegi upiększające.

Na zdjęciach, które udostępnia, coraz chętniej pozuje w obcisłych ubraniach lub krótkich kreacjach uwidaczniających jej szczupłe nogi. Dużo częściej pokazuje się także w bikini. Nowy wizerunek Roxie podzielił jej fanów. Jedni go uwielbiają, a drudzy wprost nie mogą znieść i ostro krytykują w sieci.

"A potem się dziwią, że 16-latki traktuje się jak towar. Wolę naturalną ciebie niż tą sztuczność" - można przeczytać w komentarzach pod nowym zdjęciem artystki.

Nie brakuje także zdań sugerujących, iż zmiany wizualne Roxie to próba postarzenia się po to, by gwiazda pasowała bardziej do swojego chłopaka - Kevina, który skończył już 28 lat. Nawet jeśli jest to prawdą, trzeba przyznać, że Roxie świetnie wygląda jako blondynka.  

Zobacz też:

Roxie Węgiel chce odmłodzić wizerunek Kościoła. Ma specjalną misję

Roksana Węgiel chwali się zdjęciem z USG. Tego nikt się nie spodziewał!

Roksana Węgiel przeszła totalną metamorfozę. Dawni fani jej nie poznają?

Roxie Węgiel przekazała smutne wieści fanom. "Organizm odmówił posłuszeństwa"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy