Reklama
Reklama

Kaczorowska tuż przed "Tańcem z Gwiazdami" wytyka Hakielowi wiek i "ograniczenia"

Agnieszka Kaczorowska znana jest z wydawania czasem bezkompromisowych opinii. Tym razem, tuż przed dniem premiery nowej edycji "Taniec z Gwiazdami", tancerka oceniła szanse Marcin Hakiela w show. Przypomnijmy, że tancerz jest w parze z Dagmarą Kaźmierską. Premiera 14. edycji już jutro, 3 marca o godzinie 20:00 w Polsacie.

Kaczorowska tuż przed "Tańcem z Gwiazdami" krytykuje Marcina Hakiela

Agnieszka Kaczorowska-Pela wielokrotnie miała okazję brać udział w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie uczyła polskie gwiazdy kocich ruchów na parkiecie. Młoda i energiczna po drugiej ciąży zajęła się między innymi indywidualnymi naukami (jak, chociażby pierwszego tańca ślubnego dla Karoliny Pisarek). 

Reklama

Choć w startującej już jutro 14. edycji tanecznego show Kaczorowska udziału nie weźmie, to i tak postanowiła skomentować udział innych tancerzy. Tym razem padło na Marcina Hakiela, który jest w parze z Dagmarą Kaźmierską. Niestety od młodszej koleżanki nie uświadczy miłych słów.

Zobacz też: Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" nabawiła się poważnej kontuzji. Jej występ stanął pod dużym znakiem zapytania

Kaczorowska wytyka Hakielowi wiek i "ograniczenia"

W rozmowie z Plotkiem Agnieszka Kaczorowska skomentowała, jakie szanse na wygraną ma Marcin z Dagmarą. Pewnie jak pamiętacie, Marcin Hakiel jedną Kryształową Kulę wygrał z Katarzyną Cichopek.

Młodsza koleżanka nie była łaskawa dla starszego kolegi - i to dosłownie, bowiem wytknęła mu... wiek.

"Nie wiem, myślę, że gdyby zestawić wszystkich tancerzy, zawsze widać, kto jest już w innym wieku" - skomentowała Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Plotkiem. 

O ile sam Marcin Hakiel kiedyś już wspominał, że lata świetności jego formy już są za nim, to doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co jeszcze może zrobić na parkiecie. W tę nutkę również postanowiła uderzyć Kaczorowska.

"Trzeba jego zapytać. Sam mówił o sobie, że już zna swoje ograniczenia. Widocznie z jakiegoś powodu tego potrzebuje" - mówiła aktorka i tancerka w tym samym wywiadzie.

Premierowy odcinek "Tanica z Gwiazdami 14" już 3 marca. Jakie pary wezmą udział?

Premiera 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" odbędzie się 3 marca o godzinie 20:00 w Polsacie. W tej edycji tancerzy i celebrytów oceniać będą Iwona Pavlović, aktorka Ewa Kasprzyk, tancerz Rafał Maserak i choreograf Tomasz Wygoda. Oto wszystkie pary, które zobaczymy na parkiecie:

Zobacz też:

Hakiel doprowadził Skrzynecką do łez. Były mąż Cichopek wywołał wielkie poruszenie

Hakiel miał dość. Wystosował apel do ludzi. Padło nawet słowo "żegnam"

Szczęśliwe wieści od Hakiela i Dominiki. Właśnie podjęli decyzję i oficjalnie ogłosili

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama