Reklama
Reklama
Tylko u nas

Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" nabawiła się poważnej kontuzji. Jej występ stanął pod dużym znakiem zapytania

Za parę dni rusza kolejny sezon "Tańca z gwiazdami". Jak się właśnie okazało, jedna z uczestniczek, która już w niedzielę miała pojawić się na parkiecie, doznała kontuzji podczas treningów. Teraz jej występ stanął pod dużym znakiem zapytania.

Startuje kolejny sezon "Tańca z gwiazdami"

Pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Długo oczekiwana 14. odsłona popularnego show wystartuje już 3 marca o godzinie 20, oczywiście na antenie Polsatu. Wygląda na to, że tegoroczna rywalizacja na parkiecie będzie wyjątkowo zacięta i emocjonująca.

Wiemy już, że tym razem o Kryształową Kulę powalczą między innym Krzysztof SzczepaniakFilip Chajzer, MaffashionMałgorzata Ostrowska-Królikowska, Maciej Musiał i Roksana Węgiel.

Reklama

Występy oceniać będzie jury, w skład którego wejdą: Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak, Tomasz Wygoda, a także niezawodna Iwona Pavlović

Gwiazdy od kilku tygodni oddają się intensywnym przygotowaniom. Jak się jednak dowiedzieliśmy, na jednym z treningów doszło do niefortunnego zdarzenia, w wyniku którego Beata Olga Kowalska doznała poważnej kontuzji.

Beata Olga Kowalska doznała poważnej kontuzji

Uczestniczka 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" ma złamane żebro - przekazał nasz informator z produkcji show. Aktorka, która tańczy w parze z Mieszkiem Masłowskim, urazu doznała podczas ćwiczeń do niedzielnego występu. Niestety kontuzja jest dość bolesna, w związku z czym pojawiły się pytania, czy 57-latka będzie w stanie zaprezentować się na parkiecie?

Wygląda na to, że pomimo dużego dyskomfortu aktorka nie ma zamiaru rezygnować z udziału w tanecznym show Polsatu.

"Podobne kontuzje zdarzają się w tańcu. Z urazem żeber tańczyły już między innymi Sylwia BombaMonika Miller. Zarówno gwiazdy jak i tancerze na planie programu są pod opieką fizjoterapeutów, którzy dbają o ich zdrowie i komfort", mówi informator Pomponika.

Jak Beata Olga Kowalska poradzi sobie na parkiecie? Przekonamy się już w tę niedzielę.

Zobacz też:

Ostrowska-Królikowska miała dość bycia Grażynką z "Klanu". Była krok od odejścia - pomponik.pl

Iwona Pavlović jeszcze nigdy nie była tak szczera. Jurorka "Tańca z gwiazdami" opowiada o swoim małżeństwie

Rafał Maserak tuż przed startem "Tańca z gwiazdami" zdobył się na szczere wyznanie. Miał trudny czas

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Taniec z gwiazdami" | Beata Olga Kowalska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy