Reklama
Reklama

Iwona Pavlović wyznała zaskakującą prawdę o swoim małżeństwie. Mówi o ogromnej różnicy charakterów

Pierwsze małżeństwo Iwony Pavlović trwało niemal dwadzieścia lat. Pomimo tego partnerzy podjęli trudną decyzję o rozstaniu. Po rozwodzie słynna jurorka "Tańca z gwiazdami" znalazła szczęście u boku nowego wybranka. Choć była tancerka zwykle strzeże swojej prywatności, w jednym z najnowszych wywiadów wyznała, jak układa jej się z ukochanym.

Iwona Pavlović pojawi się w kolejnej edycji "Tańća z gwiazdami"

Iwona Pavlović jest słynną tancerką i międzynardową sędzią tanecznym, która ogólnopolską rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami". Jurorka ocenia występy celebrytów od 2005 roku i pojawi się także w najnowszym sezonie popularnego show Polsatu.

Obok 61-latki zasiądzie Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak, a także Tomasz Wygoda.

Reklama

Wielkich nazwisk nie zabraknie również wśród uczestników. W tegorocznej edycji "TzG" o Kryształową Kulę powalczą między innymi Krzysztof SzczepaniakFilip Chajzer, MaffashionMałgorzata Ostrowska-Królikowska, Maciej Musiał, Roksana Węgiel i Beata Olga Kowalska.

Iwona Pavlović zdradza kulisy swojego małżeństwa

Iwona Pavlović znakomicie realizuje się nie tylko w życiu zawodowym, ale także i prywatnym. Słynna tancerka i jurorka odnalazła szczęście u boku biznesmena Wojciecha Oświęcimskiego. Z nowym wybrankiem związała się po zakończeniu 19-letniego małżeństwa z Arkadiuszem Pavlović.

Para pobrała się w 2009 roku i dziś nie kryje, że nie potrafią wyobrazić sobie życia bez siebie nawzajem.

" (...) to uczucie dwojga ukształtowanych ludzi. Nie muszę przy Wojtku udawać małej, nieporadnej kobietki, mogę czuć się kobieco, zachowując swoją siłę. Przy nim czuję się bezpiecznie i spokojnie. Kocham i jestem kochana, to jest najważniejsze" - wyznała była tancerka w rozmowie z "Twoim Imperium".

Mimo dużej bliskości, para przez pewien czas musiała mieszkać osobno. Niedawno przeprowadzili się jednak na swoje. Iwona Pavlović ma nadzieję, że tak już pozostanie.

"Zamieszkaliśmy już w naszym nowym domu. Budowa zakończyła się sukcesem i myślę, że do trzech razy sztuka. To nasze miejsce na ziemi" - dodała.

Jurorka "Tańca z gwiazdami" w końcu odnalazła szczęście

Jurorka "Tańca z gwiazdami" przyznała, że choć ona i mąż mają zupełnie różne od siebie charaktery, znakomicie się ze sobą dogadują. Potrafią to jednak zaakceptować, dzięki czemu udaje im się zachować równowagę potrzebną do tego, by ich związek dobrze funkcjonował.

"Przede wszystkim podziwiam Wojtka za spokój. Jesteśmy dwoma biegunami, ale to piękne, bo się uzupełniamy. Wszystko to, co nas różni, jednocześnie bardzo nas łączy" - podsumowała w rozmowie z magazynem.

Zobacz też:

Beata Tyszkiewicz zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami". Iwona Pavlović wspomina pracę z aktorką

Iwona Pavlović o udziale Roksany Węgiel w "Tańcu z Gwiazdami". Jest uprzywilejowana?

"Polsat": Iwona Pavlović pokazała pazur na ramówce Polsatu. Cała w czerni skradła show

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Pavlović | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy