Reklama
Reklama

Szczęśliwe wieści od Hakiela i Dominiki. Właśnie podjęli decyzję i oficjalnie ogłosili

Marcin Hakiel z blisko 17-letniego związku z Katarzyną Cichopek ma dwójkę dzieci: Adama i Helenkę. Po rozwodzie byli małżonkowie zdecydowali się na opiekę naprzemienną i zaczęli się spełniać w nowych związkach. Hakiel, który za chwilę wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" jest wyjątkowo aktywny w social mediach ze swoją nową ukochaną, Dominiką. Tym razem zrobiło się naprawdę poważnie - para właśnie ogłosiła niesamowite wieści!

Szczęśliwe wieści od Hakiela i Dominiki. Właśnie podjęli decyzję o dziecku

Dopiero co Marcin Hakiel podjął decyzję w sprawie dzieci z Katarzyną Cichopek, a teraz wyszła taka sensacja! Na Instagramie tancerz, który jest w związku z Dominiką z Warszawy pokazał jednoznacznie, że jest gotowy na... kolejne dziecko. Jak widać, para wzięła się za sprawy "na poważnie".

Reklama

Hakiel i Dominika ogłosili niesamowite wieści. Podjęli decyzję o dziecku

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek w 2022 roku spotykał się z tajemniczą Dominiką z Wrocławia i choć początkowo wyglądało, że są szczęśliwi, to związek nie przetrwał próby czasu. Niedługo później na Instagramie tancerz pochwalił się nowym związkiem z ciemnowłosą Dominiką. Uczucie między kochankami było na tyle silne, że zamiast obrączek i ślubu postanowili wytatuować nawzajem swoje inicjały.

Jak się okazało, tym razem na Instagramie o 9 lat młodsza Dominika zakomunikowała Marcinowi wprost, że oczekuje od niego... dziecka.

"Chcę takie dziecko" - napisała Dominika, oznaczając Marcina na jego zdjęciu z dzieciństwa. Tancerz niewiele czekając, odpowiedział ukochanej podpisem: "Się postaram".

Co ciekawe, niedługo po rozstaniu z Katarzyną Cichopek, Marcin wspominał kilka razy, że nie miałby nic przeciwko temu, żeby ponownie zostać tatą. Nawet zdarzyło mu się pozować z wózkiem, aby pokazać, że jeszcze pamięta, jak się go prowadzi.

Wielkie poruszenie w domu Hakiela w sprawie dzieci i "Tańca z Gwiazdami"

Marcin Hakiel w niedawnym wywiadzie wyznał, że ma plan, aby Adaś i Helenka mogli towarzyszyć mu podczas odcinków na żywo w "Tańcu z Gwiazdami". Tancerz chętnie widziałby je na widowni wraz z Dominiką, ale tutaj powstaje problem. Była żona może zabronić mu wykonania takiego ruchu ze względu na ochronę ich prywatności. Nawet jeśli Cichopek pozuje z dziećmi, to ich twarze pozostają zawsze zasłonięte. W programie telewizyjnym na żywo nie byłoby takiej możliwości.

"Będą dzieci, będzie moja partnerka. Myślę, że będzie mocne wsparcie na widowni. Moje dzieci nie widziały, jak tańczę, więc to też jest dla mnie duże przeżycie" - podkreślił Marcin Hakiel w wywiadzie z "Faktem". Czy Cichopek skutecznie mu uniemożliwi zrealizowanie tego marzenia?

Zobacz też:

Kurzajewski nie gryzł się w język. Tak skomentował tańczącą Cichopek z Hakielem

Hakiel bezwzględny dla Cichopek. Tak skomentował jej zwolnienie z TVP

Kurzajewski młodnieje przy Cichopek. Tak wyglądał 22 lata temu. Czas płynie nieubłaganie

Cichopek składała przysięgę małżeńską i nagle zadrżał jej głos. Ludzie byli zdumieni

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama