Reklama
Reklama

Marcin Hakiel rozstał się z ukochaną Dominiką. Wiemy, jaki był powód zakończenia ich związku

Jakiś czas temu gruchnęła wiadomość, że Marcin Hakiel znów jest sam. Mężczyzna jeszcze niedawno był w szczęśliwym związku z niejaką Dominiką. Niestety ich drogi się rozeszły. Tancerz nie skomentował do tej pory tych rewelacji, zrobiła to za niego, była partnerka. Kobieta wyznała, że do rozstania doszło w lipcu. Teraz na jaw wyszły nowe fakty.

Marcin Hakiel rozstał się z blondwłosą Dominiką

Marcin Hakiel ponad rok temu rozwiódł się z Katarzyną Cichopek. Mężczyzna nie krył swojego smutku po rozstaniu, jednak nie trzeba było długo czekać na to, by u jego boku pojawiła się nowa kobieta. Po ogłoszeniu przez tancerza nowego związku w sieci zawrzało. Para zaczęła chętnie udostępniać w sieci wspólne fotografie, a także informować media o swoim prywatnym życiu.

Reklama

Na jaw wyszło, że blondwłosa Dominika była po rozwodzie i miała dwoje dzieci. Przeszkodą nie był nawet fakt, że kobieta nie mieszkała w Warszawie. Niestety jak się niedawno okazało, związek nie przetrwał próby czasu i zakochani rozstali się.

Zobacz też: Przyjaciel Hakiela przerwał milczenie. Przekazał wieści o tancerzu

Ujawniono powód rozstania Marcina Hakiela i Dominiki

Marcin Hakiel i tajemnicza Dominika, chociaż chętnie udostępniali w sieci wspólne zdjęcia, to jednak starali się w jakiś sposób dbać o prywatność. Kobieta nie chciała pokazywać w mediach społecznościowych swojej twarzy, dlatego jej wizerunek do dziś owiany jest tajemnicą.

Mogłoby się więc wydawać, że ich relacja przetrwa próbę czasu. Niestety życie wszystko zweryfikowało. W czerwcu tego roku ich wspólne fotografie coraz rzadziej pojawiały się w social mediach. Z kolei w lipcu 2023 roku media zaczęły spekulować o rozstaniu. Hakiel nie wypowiadał się jednak w tej sprawie.

Głos jako pierwsza ostatecznie zabrała Dominika. W rozmowie z dziennikarzami ShowNews opowiedziała, dlaczego przez ostatni rok starała się chronić swoją prywatność. Wyjaśniła też, czemu postanowiła zabrać głos w sprawie związku z Hakielem. Ich relacja definitywnie się zakończyła.

"Przez ostatni rok zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, by chronić prywatność. Jestem wdzięczna dziennikarzom za uszanowanie mojego stanowiska i staram się rozumieć ich pracę. W związku z tym postanowiłam uciąć wszelkie spekulacje i wyjątkowo zabrać głos. Na początku lipca zakończył się mój związek. Z całego serca podziękowałam drugiej stronie za dobry czas, który przeżyliśmy razem i życzyłam powodzenia. Od tego momentu nie utrzymujemy kontaktu" - powiedziała serwisowi ShowNews Dominika.

Marcin Hakiel zawiódł Dominikę? Liczyła na coś więcej

Według informacji, które zebrali dziennikarze Faktu, para rozstała się, ponieważ nie widziała przyszłości dla swojego związku. Zaprzyjaźniona z byłą już parą osoba wyjaśniła, co dokładnie poszło nie tak. Marcin Hakiel wciąż nie był gotowy na coś więcej?

"Marcin mówi, że jest gotowy na nowy związek, ale prawda jest taka, że on nie jest jeszcze w stanie zbudować poważnej relacji i się zdeklarować. Traktował to bardziej, jak przyjaźń. Dominika jest starsza od niego, ma małą córkę, mieszka poza Warszawą, oczekiwała, że Marcin podejmie jakieś kroki, by mogła przeprowadzić się do stolicy. Gdy się ma tak małe dziecko, nie można żyć w wiecznych rozjazdach. On niestety nie wychodził z inicjatywą" - powiedziała dziennikarzom osoba z otoczenia pary.

Dominika była ponoć bardzo zaangażowana w związek. Niestety, kiedy zdała sobie sprawę z tego, że Marcin nie chce podjąć poważniejszych kroków, postanowiła się z nim rozstać.Wyjdzie im to na zdrowie?

Zobacz też:

Hakiel publicznie zwrócił się do Stępień. Już tego nie ukrywa. "Nowy początek"

Hakiel pospieszył z niespodziewanymi wieściami. Plotki z domu Cichopek i Kurzajewskiego to prawda

Tak wygląda nowy dom Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Robi wrażenie? [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy