Reklama
Reklama

Marcin Hakiel ma dwie córki bliźniaczki! Najpierw rozwód z Cichopek, a teraz taka sensacja!

Marcin Hakiel układa sobie życie po głośnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Choć media głównie skupiają się na nowym związku jego byłej już żony, tancerz też nie narzeka na nudę. Od pewnego czasu związany jest z piękną Dominiką, z którą ostatnio wybrała się do Sopotu. Jeden z tabloidów donosi o zaskakującej sytuacji związanej z pociechami pary...

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wywołało ogromne poruszenie, ale i tak przebił to romans aktorki z Maćkiem Kurzajewskim. Spora w tym zasługa Pauliny Smaszcz, która zaczęła wyciągać rodzinne brudy na światło dzienne.

W tym samym czasie tancerz "po cichu" zaczął układać sobie życie u boku pięknej Dominiki. Pytany przez dziennikarzy nabierał jednak wody w usta i nie chciał robić z nowego związku medialnej szopki. 

Skupił się też na opiece nad Adamem i Heleną, bo ich dobro jest dla niego najważniejsze. Wraz z ich mamą dogadali się co do opieki nad nimi, więc udało się uniknąć sądowych batalii i publicznego darcia kotów. 

Reklama

Teraz znów przypadł tydzień Marcina, więc postanowił to wykorzystać. Zabrał Helenę do Sopotu, ale nie spędzili tego czasu tylko we dwoje. Towarzyszyła im Dominika i jej córka Natalka. 

Hakiel przyłapany w Sopocie

Dziewczynki ponoć świetnie się dogadują i już traktują jak siostry! 

"Dziewczynki mają świetny kontakt i już po kilku tygodniach chciały nocować u siebie nawzajem – mówi "Super Expressowi" znajoma rodziny Hakiela.

Para oczywiście na każdym kroku starała się rozpieszczać swoje pociechy. Po spacerze na molo zabrali je do sklepu z łakociami. Hakiel nie zapomniał też o ukochanej:

"Po raz kolejny pokazał swoje romantyczne oblicze – kupił ukochanej różowy balonik z napisem „LOVE”. Na dowód miłości" - relacjonuje tabloid. 

Zauważono też, że Helenka i Natalka zaczęły się także do siebie upodabniać. Dziś wyglądają jak siostry bliźniaczki. Cóż, dzięki rozwodowi Marcin zyskał nie tylko wolność i nową milość, ale też... drugą córkę. I to od razu bliźniaczkę!

Zobacz też:

Tajemnicza partnerka Marcina Hakiela budzi ogromne emocje. To o niej wiemy

Katarzyna Cichopek znalazła sposób na nową partnerkę Hakiela! "Nie chce niedomówień"

Marcin Hakiel od dawna nie opublikował zdjęcia ukochanej. Fani zaczęli się niepokoić

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama