Reklama
Reklama

Tajemnicza partnerka Marcina Hakiela budzi ogromne emocje. To o niej wiemy

Marcin Hakiel (39 l.) po rozwodzie z Kasią Cichopek szybko znalazł nową miłość. Z tajemniczą partnerką dogaduje się doskonale, ponieważ kobieta coraz częściej pojawia się w jego social mediach. Dominika, bo tak ma na imię nowa ukochana 39-latka, złapała również świetny kontakt z jego dziećmi. Poznajcie historię ich miłości.

Marcin Hakiel odnalazł miłość u boku Dominiki

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek rozstali się w połowie marca 2022 roku. Na rozwód zdecydowali się jednak dopiero w sierpniu. Para doczekała się dwójki pociech, którymi opiekują się naprzemiennie.

Od kilku miesięcy wiadomo, że Cichopek układa sobie życie u boku Macieja Kurzajewskiego. Marcin również kogoś poznał. Tajemnicza Dominika, z którą chętnie udostępnia zdjęcia w swoich social mediach, najwyraźniej zawróciła mu w głowie.

Reklama

Marcin Hakiel i tajemnicza Dominika

Marcin Hakiel często publikuje zdjęcia z nową partnerkę. Chociaż tancerz nie pokazuje twarzy kobiety, to każdy post w tym stylu wywołuje lawinę komentarzy. Fani są zachwyceni tym, że 39-latek nie obnosi się ze swoim nowym związkiem w social mediach, a także szanuje decyzję Dominiki o tym, że ta nie chce udostępniać swojego wizerunku w sieci.

Hakiel musi być bardzo szczęśliwy u boku blondynki, ponieważ na każdej udostępnionej fotografii można zauważyć jego szeroki uśmiech. To z pewnością jest gwarantem tego, że świetnie bawi się u jej boku.

"Marcin to się nazywa dobra z(a)miana. Twoja obecna partnerka to klasa sama w sobie" - piszą w sieci podekscytowani internauci.

Nowa ukochana Marcina poznała również jego dzieci, a także byłą żonę. Według informacji, które przekazali dziennikarze serwisu plotek.pl, kobiety pozostają w stałym kontakcie. Wspólnie omawiają szczegóły opieki nad Helenką i Adamem.

"Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach" - mówił informator dziennikarzom portalu.

Gdzie mieszka blondwłosa Dominika?

Według informacji, które zebrali dziennikarze portalu se.pl, Marcin Hakiel do swojej partnerki jeździ aż do Wrocławia. To właśnie tam mieszka jego wybranka. Blondwłosa piękność pojawia się czasem w Warszawie, gdzie odwiedza Marcina.

"Marcin poważnie myśli o nowej partnerce. Widują się coraz częściej. Przeszkodą nie jest dla nich nawet odległość. Mimo natłoku obowiązków Marcin stara się jak najczęściej do niej jeździć. Dwa razy byli też na wspólnych wakacjach. Dzieci złapały wspólny język i dobrze się razem bawiły" - mówił informator serwisu se.pl.

Para chyba darzy się szczerym uczuciem, ponieważ informator wspomniał również, że tancerz szuka nowego domu na obrzeżach Warszawy. Czyżby kobieta miała z nim tam zamieszkać?

"Marcin niedawno oglądał domy na obrzeżach Warszawy" - mówiła osoba z otoczenia Marcina Hakiela.

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek znalazła sposób na nową partnerkę Hakiela! "Nie chce niedomówień"

Kasia Cichopek z "nowym partnerem" na ramówce TVP

Hakiel marzy o domu. Paparazzi przyłapali go na oglądaniu nieruchomości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama