Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Hakiel odpalił wrotki po rozwodzie z Cichopek! Publikuje odważne ujęcia z nową ukochaną. Takie "kizia mizia"...

Marcin Hakiel już nie kryje się z nową ukochaną. Ostatnio otrzymał rozwód z Katarzyną Cichopek i już nic go nie powstrzymuje przed pokazywaniem zdjęć z kobietą, która na nowo rozgrzała jego serce!

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek bez happy endu

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek to kolejna para w polskim show-biznesie, która na pozór wydawała się idealna. Tancerz i aktorka spędzili ze sobą 17 lat i... zdecydowali, że to koniec miłości. 

25 sierpnia, na pierwszej rozprawie, otrzymali rozwód. Według informacji przekazanych przez agentkę Cichopek, partnerzy byli dogadani zarówno w kwestiach finansowych, jak i rodzicielskich. 

"Kasia i Marcin uzyskali rozwód. Rozstali się za porozumieniem stron. Para uzgodniła szczegóły rozwodu znacznie wcześniej, więc o kłótniach i jakichkolwiek oskarżeniach nie było mowy" - wyjawiła Aldona Wleklak w rozmowie z Jastrząb Post.

Reklama

Przypomnijmy, że początek ich rozstania przebiegł burzliwie. Chociaż deklarowali, że nie będą publicznie prać brudów, to po wypowiedziach Hakiela rozpętała się afera. Wszystko przez wywiad w programie "Miast kobiet", w którym tancerz zasugerował, że Cichopek go zdradziła. 

Nowa miłość Marcina Hakiela?

Nie da się ukryć, że Marcin Hakiel bardzo przeżył rozstanie z ukochaną Kasią. Jednak szybko się pozbierał i skupił na przyszłości. Okazało się, że nie narzeka na brak zainteresowania płci przeciwnej. 

"Mam trochę propozycji na Instagramie. Kumple się teraz ze mnie śmieją, że jestem jednym z bardziej znanych rozwodników. Nie nadążam czasem z odpisywaniem. (...) To jest do mnie novum. Kilka dni po opublikowaniu oświadczenia (o rozstaniu) zaczęły do mnie przychodzić wiadomości. Najpierw było po dwadzieścia. Kiedyś było po sto ileś. Dostaje wiele ciężkich historii. Po tym, co ja u siebie opublikowałem, pisze do mnie bardzo dużo kobiet. Mówią o tym, co przeżyły. Muszę przyznać, że moja historia nie jest ciężka (w porównaniu z nimi). Z niektórymi porozmawiałem. Nawet gdzieś na jedną kawę się spotkaliśmy" - mówił.

Krótko po tym, jak para uzyskała rozwód, na profilu Hakiela zaczęły pojawiać się relacje sugerujące, że w jego życiu pojawił się ktoś nowy! Super Express szybko ustalił, że to kobieta pochodząca z Wrocławia.

"Marcin poważnie myśli o nowej partnerce. Widują się coraz częściej. Przeszkodą nie jest dla nich nawet odległość. Mimo natłoku obowiązków Marcin stara się jak najczęściej do niej jeździć. Dwa razy byli też na wspólnych wakacjach. Dzieci złapały wspólny język i dobrze się razem bawiły" - ujawnił informator SE.

Ostatnie instastory tancerza nie pozostawia złudzeń. W jego życiu jest nowa partnerka, a ich relacja powoli robi się poważna! Tym razem wspólnie spędzili romantyczny wieczór przy ognisku...

***

Zobacz także:

Marcin Hakiel wciąż jest w terapii

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przemykają na korytarzach TVP

Cichopek i Hakiel zaczynają nowy rozdział

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy