Reklama
Reklama

Ida Nowakowska nie może uwierzyć, że padło akurat na nią. Pilnie zwróciła uwagę na jedno

Ida Nowakowska niespodziewanie pojawiła się na liście osób, które rzekomo mają pożegnać się z pracą w TVP. Tak przynajmniej twierdzi informator z Woronicza, który podzielił się tą wiedzą z jednym z portali. Gdy wieści te dotarły do samej zainteresowanej, ta nie kryła wściekłości. Oto co przekazała oficjalnie mediom...

W TVP panuje raczej mało przyjemna atmosfera, a wszystko w związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami zmianami na Woronicza po ostatnich wyborach. 

Choć oczywiście w pierwszej kolejności, gdy mowa o zwolnieniach, padają raczej nazwiska osób pokroju Danuty Holeckiej czy Michała Rachonia. 

Reklama

Niespodziewanie Plotek dotarł do informatora z Woronicza, który podał o wiele dłuższą listę osób, które już powinny szukać sobie nowej pracy. Aż trudno uwierzyć, ale na tej "szokującej liście zwolnień z TVP" znalazła się także... Ida Nowakowska

Ida Nowakowska na liście osób do zwolnienia z TVP?

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" zrobiła w ostatnich latach zawrotną karierę na Woronicza. Czy to już koniec?

"Wkrótce z pracą w TVP żegna się Ida Nowakowska, Małgorzata Opczowska, Anna Popek, Tomasz Wolny, Jacek Łęski i Magdalena Ogórek. Oni za bardzo kojarzyli się ze starą władzą i Jackiem Kurskim czy Mateuszem Matyszkowiczem. Teraz czas na nowe rozdanie" - przekazał informator Plotka.

Okazuje się, że sami zainteresowani twierdzą, że o żadnej liście nie wiedzą. Tak przyznała Anna Popek, a z kolei Ogórek stwierdziła w Pudelku, że "nigdzie się nie wybiera, jedynie do Rzymu". 

Ida Nowakowska pilnie reaguje na plotki

Najbardziej rozemocjonowana była Ida Nowakowska. Nie mogła uwierzyć, że to na nią padło i jej nazwisko trafiło na taką szokującą listę. W rozmowie z Pudelkiem nie kryła oburzenia. Zaczęła grzmieć, że takie plotki to jawna próba działania na szkodę publicznego nadawcy.  

"Nie planuję i nikt nie ma takich planów. Takie plotki są tylko próbą destabilizacji TVP" - oburzyła się zszokowana Nowakowska.

Zobacz też:

To koniec domysłów. Nowakowska przekazała pilne wieści z domu. Plotki krążyły od dawna

Ida Nowakowska przeszła metamorfozę. Oto jej nowa fryzura

Ledwie Nowakowska straciła pracę w TVP, a tu takie pilne wieści ze Stanów. Poruszenie na całą Polskę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy