Reklama
Reklama

Ledwie Nowakowska straciła pracę w TVP, a tu takie pilne wieści ze Stanów. Poruszenie na całą Polskę

Ostatnio gruchnęła informacja, że Ida Nowakowska straciła jedną z fuch TVP i nie będzie już jurorką w programie You Can Dance, który znika z anteny. Wieści te zastały Nowakowską w Stanach, gdzie przebywa na urlopie. Celebrytka postanowiła właśnie zareagować na te rewelacje. Ogłosiła, że pilnie wraca do Polski i do Telewizji Polskiej. Co zapowiedziała?

Ida Nowakowska od kilku lat prężnie rozwija swoją karierę w TVP. Gwiazda ma kilka prac na Woronicza, gdzie świetnie zarabia. Ostatnio jednak fani gwiazdy dowiedzieli się, że ich ulubienica straciła posadę jurorki w "You Can Dance". 

Przypomnijmy, że program "You Can Dance - Nowa Generacja" po raz pierwszy pojawił się w TVP w 2021 roku. Format był przeznaczony dla dzieci w wieku 8-13 lat, które wykazują talent taneczny. Jego gospodynią została Ida Nowakowska, w później dołączyła m.in. Kasia Cichopek.

Reklama

Obie panie znalazły się w drugiej edycji, gdzie obok Agustina Egurroli zasiadały w fotelach jurorskich. Wówczas prowadzącą została Edyta Herbuś. Jak się jednak okazuje, cała czwórka straciła posadę w show, gdyż nie zostanie on więcej wyemitowany.

Nowakowska straciła pracę w TVP

"Nagrania do drugiej serii ruszyły już w lipcu ub.r. Tymczasem w tym roku dotąd nie zaplanowano nawet castingów, co sugerowało że TVP z "You can dance" może zrezygnować, co ostatecznie nastąpiło. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że TVP była zadowolona z realizacji programu, ale koszty formatu przy jego poziomie oglądalności były dla publicznego nadawcy zbyt wysokie" - podały Wirtualne Media.

To oczywiście nie oznacza, że Cichopek czy Nowakowska zostały z dnia na dzień bez pracy, bo fuch w TVP mają co nie miara. 

Ida Nowakowska powraca do TVP

Ida właśnie ogłosiła pilne wieści ze Stanów, gdzie przebywała w ostatnim czasie, w tej sprawie. 

"Mam ogłoszenie, trochę hurtowo odpowiadając na wszystkie wiadomości, bo jest ich bardzo dużo. Kiedy będę w Pytaniu na śniadanie. Tak, jak mówiłam – 17 sierpnia, czyli już za chwilkę. Z Tomkiem oczywiście. Pytanie na śniadanie - wielki powrót" - obwieściła Ida z amerykańskiej toalety. 

Zobacz też:

SZOK! To koniec domysłów o Rusin i Kujawie. Spływają gratulacje z CAŁEJ POLSKI!

Nowakowska naprawdę to zrobiła. Zdjęcia trafiły do sieci. Teraz się tłumaczy

Ida Nowakowska nową prowadzącą w "Pytaniu na śniadanie". Kto zastąpi Łukasza Nowickiego? 

Ida Nowakowska popłakała się na widok męża i synka. Wyjawiła, dlaczego


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy