Reklama
Reklama

Gwiazdy TVN stracą milionowe kontrakty. Stacja rezygnuje z flagowego show!

Program "Mam talent!" był jednym z najbardziej znanych show w TVN. Jak donoszą branżowe media, stacja zadecydowała, iż nie pokaże 15. edycji jesienią.

"Mam talent!" - na czym polegał program?

Show "Mam talent!" emitowane było od 13 września 2008 do 30 listopada 2019, a także ponownie od 4 września 2021 roku na antenie TVN. Polski format opierał się głównie brytyjskim "Got Talent". W programie chodziło o to, by wyłonić najlepszego spośród kandydatów pokazujących swoje artystyczne umiejętności. Zwycięzca zgarniał dodatkowo nagrodę w wysokości 300 tysięcy złotych.

W polskiej wersji programu jurorami byli: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agustin Egurrola, Robert Kozyra oraz Kuba Wojewódzki.

Reklama

Wszystko wskazuje jednak na to, że stacja zamierza pożegnać się z formatem.

Zobacz też: Małgorzata Foremniak ostro o zarzutach Wojewódzkiego "Jestem zażenowana jego wypowiedzią"

TVN bez "Mam talent!"

Według informacji, które pojawiły się na stronie serwisu WirtualneMedia, TVN zrezygnował z kolejnej edycji programu "Mam talent!" w jesiennej ramówce. Na razie jednak nie było oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Z nieoficjalnych ustaleń wynika, jednak iż nadawca w jesiennej ramówce w sobotnim prime-time pokaże inny duży cotygodniowy program. Stacja jednak nie zdradziła, co szykuje dla swoich widzów.

Jakie gwiazdy zaczynały karierę w "Mam talent!"?

Program "Mam talent!!" pomógł zrobić karierę wielu dzisiejszym gwiazdom.

Sprawdźcie, kto brał w nim udział:

Dawid Podsiadło w 2011 roku w show pojawił się wraz z zespołem. Jurorzy dali mu wtedy warunek, musiał zrezygnować z występów z kolegami z Curly Heads.

"Audiofeels" również próbowało swoich sił w programie TVN. W show pojawili się w 2008 roku i w finale zajęli trzecie miejsce. Mało kto jeszcze pamięta, że Kamil Bednarek w "Mam talent!" pojawił się w 2010 roku, w wieku zaledwie 19 lat. W show zajął drugie miejsce, jednak osiągnął niesamowitą popularność w Polsce.

Ewelina Lisowska również występowała w TVN. Dziewczyna odpadła jednak w półfinałach. To jednak jej nie zraziło i rok później zajęła czwarte miejsce w "X-Factor".

Daria Zawiałow swoich sił w "Mam talent!" próbowała w 2011 roku - dotarła zaledwie do półfinału. W 2013 i 2014 roku znalazła się w finałowej dwunastce "X-Factor".

Zobacz też:

"Mam talent": 40-letnia ginekolożka zagrała na flecie... pochwą. Ten widok przejdzie do historii

Agnieszka Chylińska opowiada o pierwszym małżeństwie. Dlaczego trwało tak krótko?

Chylińska nie przestaje płakać. Prawda o chorobie synka ją przerosła. Co się dzieje w jej domu?

Imagine Dragons nagrali teledysk na linii frontu w Ukrainie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Mam talent!" | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama