Reklama
Reklama

Agnieszka Chylińska opowiada o pierwszym małżeństwie. Dlaczego trwało tak krótko?

Agnieszka Chylińska (46 l.) rzadko dzieli się ze swoimi fanami informacjami z życia prywatnego. Choć dzisiaj jest szczęśliwa u boku męża Marka, to wokalistka przyznaje, że ma za sobą wiele nieudanych relacji. Jedną z nich było jej pierwsze małżeństwo, które dziś nazywa "toksycznym".

Agnieszka Chylińska strzeże prywatności

Choć Agnieszka Chylińska (posłuchaj!) jest osobą bardzo medialną i aktywną zarówno w programach telewizyjnych, życiu scenicznym i portalach społecznościowych, o jej życiu prywatnym wiemy tak naprawdę bardzo niewiele. Artystka od lat skrupulatnie oddziela sprawy osobiste od zawodowych.

Choć jej profil na Instagramie obserwuje niemal pół miliona internautów, jednak na próżno szukać tam intymnych zdjęć z dziećmi czy z partnerem. Wokalistka nie pojawia się z rodziną również na imprezach branżowych - unika pokazywania się z mężem i pociechami na ściance i czerwonych dywanach.

Reklama

Jeszcze mniej mówi o swojej przeszłości. Mało kto wie, że Chylińska była już kiedyś w związku małżeńskim, jednak relacja nie przetrwała próby czasu.

Agnieszka Chylińska - królowa metamorfozy

46-letnia dziś wokalistka zaczynała swoją karierę w show-biznesie jako zbuntowana rockmanka. Wraz z Gdańskim zespołem O.N.A. nagrała wiele znakomitych piosenek i płyt, które cieszyły się dużym uznaniem słuchaczy i krytyków.

Po niemal dziesięciu latach działalności muzycy podjęli jednak decyzję o rozwiązaniu formacji, tłumacząc się "rozbieżnością wizji artystycznych". Parę lat później piosenkarka zdecydowała się w końcu na prawdziwą wizerunkową rewolucję.

Ciężkie gitarowe riffy zmieniła na bas i syntezatory, wydając w 2009 roku taneczną płytę "Modern Rocking". Wraz z gatunkiem muzycznym zmieniła też image: skórzane kurtki zastąpiła kolorowymi sukienkami i wyrazistymi dodatkami.

Liderka O.N.A ma za sobą nieudane małżeństwo

To właśnie w czasach grania w rockowej grupie O.N.A wokalistka weszła w pierwszy związek małżeński. Chylińska deklarowała się wtedy jako osoba niewierząca, dlatego wraz ze swoim ówczesnym partnerem - Krzysztofem Krysiakiem - zdecydowała się jedynie na ślub cywilny.

Choć przed ceremonią spotykali się ze sobą aż sześć lat, małżeństwo nie przetrwało próby czasu i para rozstała się zaledwie 16 miesięcy później.

W wywiadzie dla magazynu "Pani" artystka wspominała, że ma za sobą kilka nieudanych i toksycznych relacji, a prawdziwego partnerstwa nauczyła się dopiero przy obecnym mężu.

"Prawidłowy zapis pracy mojego serca poznałam po latach, gdy odkryłam miłość z wyboru, miłość jako postawę, w której jest się czasem powtarzalnie przenudnym, przeludzkim i prześmiertelnym. Miłość, którą się wybiera bez żebrów i błagań na kolanach. Miłość, która czasem nie daje o sobie znać w głębokiej ciemności. Ale jest. Miłość bez krzyków, awantur i niepewności" - napisała swego czasu na Instagramie.

Wygląda na to, że po wielu burzliwych relacjach, niepokorna artystka nareszcie znalazła wreszcie swoją prawdziwą miłość i odnalazła w życiu równowagę.

Zobacz też:

Agnieszka Chylińska: Prawda o chorobie synka ją przerosła. Gwiazda TVN "płacze co noc"

Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Na czym się dorobiła

Agnieszka Chylińska: Smutna prawda o mężu Marku poraża. Oto co dzieje się w ich domu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy