Reklama
Reklama

30-lecie telewizji Polsat to był jubileusz w wielkim stylu! Plejada gwiazd na metr kwadratowy

30-lecie Polsatu było imprezą, którą polska śmietanka towarzyska będzie wspominać przez długie lata. 6 grudnia w Teatrze Wielkim Opery Narodowej zebrała się rzesza gwiazd, które na co dzień mamy okazję podziwiać w telewizji, kinie, mediach społecznościowych oraz portalach plotkarskich. Jubileusz uświetniły występy Maryli Rodowicz, Dody, Ralpha Kamińskiego, Muńka Staszczyka, Lady Pank, Korteza oraz Dawida Kwiatkowskiego.

30-lecie telewizji Polsat: podsumowanie

30 lat telewizji Polsat minęło dosłownie jak jeden dzień. Programy takie jak "Idź na całość", "Bar", "Awantura o kasę", czy "Moment prawdy" dziś posiadają już status kultowych, a prowadzące je gwiazdy ugruntowaną pozycję w świecie show-biznesu. Jubileusz upamiętniający trzy dekady telewizji Polsat był okazją do nostalgicznej podróży w przeszłość i pogrążenia się we wspomnieniach, ale także doskonałej zabawy w najlepszym towarzystwie.

Na imprezie nie zabrakło wielkich postaci z różnych okresów istnienia stacji, w tym Zygmunta Chajzera, Dody, Marceliny Zawadzkiej, Karoliny Gilon, Ewy Wachowicz, Iwony Pavlović, Aleksandry Szwed, Moniki Miller czy Michała Wiśniewskiego. Wszystkie gwiazdy tego wieczoru czarowały dopracowanymi w najdrobniejszych szczegółach stylizacjami, których nie powstydziłyby się największe sławy Hollywood. 

Reklama

Wśród oszałamiających dekoracji świątecznych gwiazdy Polsatu udzielały licznych wywiadów oraz z przyjemnością prężyły się na tle ścianek. Tego wieczoru królowały cekiny, brokat, pióra, futerka oraz bajecznie wysokie szpilki. Piosenkarki, aktorki, modelki i prezenterki nie żałowały pieniędzy, aby tego jednego dnia wyglądać jak milion dolarów.

Maryla Rodowicz zachwycała wyszczuploną sylwetką, którą podkreślały uwodzicielskie koronki. Doda z kolei postawiła na śnieżną biel, która na co dzień jest zarezerwowana głównie dla panien młodych. Czy w ten sposób chciała nam coś powiedzieć?

30-lecie Polsatu: tu przeszłość miesza się z przyszłością

Trzydziestolecie Polsatu to jednak nie tylko przyjemna zabawa z udziałem gwiazd, ale przede wszystkim moment na refleksję nad przeszłością stacji oraz wyzwaniami, które wciąż przed nią stoją. Podczas imprezy nie zabrakło momentów wzruszających, takich jak ten, w którym Andrzej Piaseczny zaśpiewał przeróbkę hitu z filmu "Czterdziestolatek". W rytm znanej melodii cała sala zanuciła "30 lat minęło", a z oczu osób związanych ze stacją od samego początku, popłynęły łzy. 

Później Krzysztof Ibisz przemówił do Gospodarza Wielkiej Gali Polsatu, prezesa stacji i założyciela Grupy Polsat Plus, Zygmunta Solorza-ŻakaProwadzący zaznaczył, że ma przed sobą największego marzyciela i to właśnie dzięki jego pomysłowi telewizja Polsat wygląda obecnie właśnie tak. Słowa prezentera bardzo poruszyły Zygmunta Solorza. 

Po wspaniałym koncercie gwiazdy miały jeszcze sporo czasu na wspólne rozmowy, wywiady z reporterami oraz planowanie nowych przedsięwzięć. W końcu takie okazje są idealne na podejmowanie decyzji o kolejnych projektach artystycznych i współpracach. Już nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, czym zaowocuje ten niezapomniany wieczór.

Zobacz też:

Radosław Majdan chwali się bliską znajomością z siostrą Ronaldo. "Tu mam jej nogi, tu mnie ściska"

Marcin Hakiel w romantycznej sesji zdjęciowej z ukochaną. Zrobiło się naprawdę gorąco

Anna Lewandowska podarowała prezent ukochanej Ronaldo. Tak chce ją pocieszyć?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat | Doda | Julia Wieniawa | Stefano Terrazzino
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy