Reklama
Reklama

Marcin Hakiel w romantycznej sesji zdjęciowej z ukochaną. Zrobiło się naprawdę gorąco

Marcin Hakiel (39 l.) coraz odważniej dzieli się swoim szczęściem. Tancerz właśnie opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia z romantycznej sesji w towarzystwie ukochanej Dominiki. To najlepszy dowód na to, że serce Marcina Hakiela po rozstaniu z Katarzyną Cichopek już się zagoiło. Między zakochanymi iskrzy.

Marcin Hakiel: nowy związek

Marcin Hakiel zawsze starał się być bardzo szczery w stosunku do swoich fanów i chętnie dzielił się niemal wszystkim, co działo się w jego życiu. Gdy małżeństwo tancerza z Katarzyną Cichopek dobiegło końca, przyjął jednak nieco inną taktykę niż dotychczas. Zdecydował, że nie będzie więcej poruszać tego tematu. 

W pierwszych miesiącach po rozstaniu z internetowych publikacji celebryty można było wywnioskować, że bardzo tęskni za dawnym życiem i żałuje rozpadu trwającego 17 lat związku. W końcu tancerz otrząsnął się z tego zranienia i zaczął na nowo układać sobie życie. Przy jego boku pojawiła się tajemnicza Dominika. Pomimo wielu pytań ze strony fanów, Marcin Hakiel nie chciał mówić, co dzieje się w jego życiu uczuciowym. Nawet Paulina Smaszcz nie była w stanie zmusić go do zabrania głosu i skomentowania relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Reklama

Marcin Hakiel skupia się na swoich sprawach i nie zabiega o zainteresowanie mediów. Tancerz od paru miesięcy widywany jest w towarzystwie uroczej blondynki. Krążyły już nawet pogłoski, że zakochani myślą o ślubie. Marcin Hakiel i Dominika milczą jednak jak zaklęci i nie chcą dzielić się swoimi planami. Partnerka tancerza trzyma się z daleka od medialnych burz i nie chce, aby jej wizerunek był upubliczniany. Marcin Hakiel doskonale to rozumie i szanuje decyzję ukochanej.

"Dominika nie chce żadnych afer medialnych. Poprosiła Marcina, żeby nie angażował się w żadne spory i zrezygnował z ustawek z fotoreporterami. Bardzo mu na niej zależy, więc oczywiście się z nią zgodził. Są bardzo fajną parą i nie kryją swojego szczęścia" - twierdzi anonimowy informator, cytowany przez serwis "Plotek".

W minioną niedzielę para postanowiła spędzić wspólny czas w wyjątkowy sposób. Tancerz i jego ukochana wzięli udział w romantycznej sesji zdjęciowej. Dzięki nowym fotografiom dowiadujemy się nieco więcej na temat wyglądu Dominiki. 

Marcin Hakiel w romantycznej sesji zdjęciowej z ukochaną

Marcin Hakiel wkrótce po nawiązaniu bliższej znajomości z Dominiką oświadczył, że nie będzie pokazywał publicznie jej twarzy. Dziewczyna tancerza bardzo ceni sobie anonimowość i nie chciałaby, aby jej wizerunek był rozpowszechniany.

"Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje wg swoich wartości. Pozdrawiamy D&M" - tłumaczył jakiś czas temu Marcin Hakiel na Instagramie.

W tej kwestii nic się nie zmieniło. Para nadal nie publikuje zdjęć przedstawiających twarz Dominiki, ale to nie oznacza, że w prywatnym albumie nie posiadają takich fotografii. W miniony weekend zakochani postanowili utrwalić swoją miłość na zdjęciach podczas romantycznej sesji. Tancerz i jego partnerka wspólnie pozowali do zdjęć, a efektami pracy fotografa podzielili się na instastories. Marcin Hakiel udostępnił m.in. krótki filmik, na którym możemy zobaczyć ubraną w długą, czarną suknię Dominikę oraz stojącego naprzeciwko niej tancerza. 

Zakochani podzielili się także czarno-białym zdjęciem, na którym widzimy jak oboje wypoczywają na tapczanie. Twarz Dominiki jest odwrócona tyłem do obiektywu, jednak uwagę zwracają jej piękne, kręcone włosy. Widać, że miłość Marcina Hakiela i jego nowej partnerki kwitnie. Chciałoby się powiedzieć, chwilo trwaj!

Zobacz też:

Anna Lewandowska podarowała prezent ukochanej Ronaldo. Tak chce ją pocieszyć?

Grzegorz Krychowiak chce wybrnąć z afery premiowej. Tak się teraz tłumaczy...

Agnieszka Gozdyra "przyłapana" po programie. Nie wiedziała, że kamery to rejestrują

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy