Reklama
Reklama

Marcin Hakiel w luksusowej stylizacji przygotowuje się do ślubu? Coraz więcej domysłów

Marcin Hakiel (39 l.) w bardzo szybkim tempie zdołał otrząsnąć się po zranieniu i na nowo ułożył sobie życie. Były mąż Katarzyny Cichopek coraz częściej dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami w towarzystwie swojej ukochanej. Widać, że miłość dodaje mu skrzydeł. Tym razem tancerz odwiedził wyjątkowo luksusowe miejsce. Uwagę zwraca przede wszystkim jego odświętny strój.

Marcin Hakiel układa sobie życie po rozwodzie

Marcin Hakiel zdobył w tym roku wiele życiowych doświadczeń. Część z nich była bardzo przykra, część otworzyła przed nim nowe możliwości. Tancerz na początku roku ogłosił rozstanie z Katarzyną Cichopek. Przez długi czas oboje milczeli na temat przyczyn podjęcia takiej decyzji. W końcu Marcin Hakiel postanowił położyć kres wszelkim spekulacjom i wyznał, że został zdradzony przez żonę.

Reklama

Katarzyna Cichopek nigdy nie potwierdziła jego wersji wydarzeń. W końcu jednak pod wpływem nacisków ze strony Pauliny Smaszcz wyznała, że żywi uczucia do Macieja Kurzajewskiego. Niedawno wyszło na jaw, że para najprawdopodobniej wkrótce ogłosi zaręczyny. W pierwszym okresie rozkwitania tego romansu Marcin Hakiel nie mógł się uporać ze zmianami, które niespodziewanie zaszły w jego życiu. Szczerze dzielił się ze swoimi fanami tym, co przeżywa.

Na szczęście jego społeczność okazała się niezawodna. Wszyscy bardzo mocno wspierali tancerza w tym trudnym dla niego okresie. W końcu były mąż Katarzyny Cichopek odzyskał radość życia i poznał nową kobietę. Tajemnicza Dominika zaczęła coraz częściej pojawiać się na jego instagramowym profilu. Tancerz respektuje jednak życzenie swojej ukochanej i unika pokazywania jej twarzy w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu wyjaśnił, że jego partnerka nie chce być osobą publiczną i zależy jej na ochronie prywatności.

Marcin Hakiel w luksusowej stylizacji przygotowuje się do ślubu?

Wszystko wskazuje na to, że Dominika świetnie czuje się w towarzystwie Marcina Hakiela i jego dzieci. Z doniesień anonimowego źródła wynika, że kobieta bardzo dobrze dogaduje się z córką i synem ukochanego. Wiadomo, że Dominika, podobnie jak jej poprzedniczka pracuje jako aktorka. Dziewczyna tancerza jest osobą spokojną, o jasno ustalonych priorytetach. Bez problemu dogaduje się z Katarzyną Cichopek w sprawach związanych z podziałem opieki nad dziećmi.

"Dominika ma świetny kontakt nie tylko ze swoim partnerem, ale również z jego dziećmi i byłą żoną. Aktorka mimo stresu, jaki ostatnio przeżyła z powodu wynurzeń byłej żony swojego ukochanego, nie traci nadziei na to, że relacje w rodzinie uspokoją się i poukładają. (...) jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach" - dowiadujemy się ze źródła, cytowanego przez "Plotka".

W minioną środę na profilu Marcina Hakiela ukazało się zaskakujące zdjęcie. Tancerz pozuje tam w niespotykanej dotychczas stylizacji. Celebryta ubrany w lekko rozpiętą koszulę, skórzane buty i długi płaszcz o modnym kroju wybrał się do jednego z najbardziej luksusowych miejsc w stolicy. W pobliżu domu handlowego VitkAc, gdzie swoje salony mają takie marki jak Balenciaga, Louis Vuitton, Gucci czy Yves Saint Laurent.

Marcin Hakiel spacerował odziany w stylowy zestaw w jesiennej tonacji. Można było wręcz odnieść wrażenie, że elegancka odzież pochodzi właśnie z któregoś ze wspomnianych sklepów. Fani bardzo serdecznie zareagowali na jego najnowsze zdjęcie. W komentarzach pojawiło się wiele pozytywnych słów.

"Najważniejsze to kochać i czuć, że się jest kochanym. Emanuje pan miłością w swojej prostocie, a to rzadkość u mężczyzny. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego życia; Dobre zdjęcie, trzymam za Ciebie kciuki!; Klasa sama w sobie; Dobrze pan wygląda i nowy styl...; Jezu, jak można być tak przystojnym? Szacun" - pisali zachwyceni internauci. 

Fakt, że Marcin Hakiel pojawił się w tak ekskluzywnym miejscu z pewnością podsyci niedawne plotki o rzekomo zbliżającym się ślubie z Dominiką. Paulina Smaszcz złożyła już tancerzowi życzenia. Czyżby teraz przyszła pora na kompletowanie ślubnego zestawu?

Zobacz też:

Jerzy Połomski zostanie pożegnany przy dźwiękach muzyki. Zaśpiewają dla niego wielkie gwiazdy?

Paulina Smaszcz publicznie pogratulowała Hakielowi! Znowu głośno o ślubie tancerza

Justyna Steczkowska w błyszczącym lateksie wsiada do luksusowego mercedesa. Co za widok!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek | Paulina Smaszcz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy