Reklama
Reklama

Anna Lewandowska podarowała prezent ukochanej Ronaldo. Tak chce ją pocieszyć?

Anna Lewandowska (34 l.) to prawdziwa mistrzyni influencer marketingu. Żona Roberta Lewandowskiego znalazła sprytny sposób na dotarcie ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Aby zrealizować swój cel, "posłużyła się" Georginą Rodriguez. Ukochana Cristiano Ronaldo udostępniła na swoim koncie zdjęcia kosmetyków od Lewandowskiej. Post mogło zobaczyć nawet 42 miliony obserwujących.

Anna Lewandowska: prezent dla Georginy Rodriguez

Anna Lewandowska od kilku lat udowadnia, że w kwestii sprzedaży w mediach społecznościowych nie ma sobie równych. Trenerka z roku na rok poszerza zakres swojej działalności. Dziś wśród jej produktów można znaleźć nie tylko programy treningowe i obozy sportowe, ale także cateringi dietetyczne, suplementy diety oraz kosmetyki. Te ostatnie na Instagramie Anna Lewandowska najczęściej reklamuje pokazując, jakie efekty przynoszą na jej skórze. Gwiazda chętnie robi sobie maseczki i prezentuje ciekawe sposoby na pielęgnację włosów. Tym razem trenerka postanowiła znacząco poszerzyć swoje zasięgi i zainteresować własnymi kosmetykami również zagraniczny rynek. Aby dopiąć swego, "posłużyła" się partnerką Cristiano Ronaldo. Trenerka wysłała Georginie Rodriguez w prezencie pokaźny zestaw produktów.

Reklama

Ukochana legendy piłki nożnej na pewno bardzo ucieszyła się z tego podarku, tym bardziej że ostatnie dni przyniosły jej wiele smutnych chwil. Portugalia odpadła z Mundialu w Katarze po przegranym meczu z Maroko. Dla Cristiano Ronaldo był to zarazem ostatni mecz rozegrany w barwach narodowych. Piłkarz z pewnością nie tak wyobrażał sobie pożegnanie z kadrą, o czym świadczyły rzęsiste łzy, którymi zalał się po ostatnim gwizdku. Zaraz po zakończeniu spotkania Ronaldo zniknął w szatni. Z pewnością w tym niełatwym czasie piłkarz może liczyć na wsparcie swojej ukochanej. Na osłodę smutnych chwil, gwiazdorska para otrzymała niezwykły podarek od Anny Lewandowskiej. Czyżby trenerka w ten sposób chciała ich pocieszyć?

Anna Lewandowska podarowała prezent ukochanej Ronaldo

Świąteczny zestaw od żony Roberta Lewandowskiego musiał bardzo przypaść do gustu ukochanej Cristiano Ronaldo, bowiem gwiazda postanowiła podzielić się zdjęciem upominku w mediach społecznościowych. Na instastories Georginy ukazało się zdjęcie prezentujące produkty od Lewandowskiej. W zestawie znajdują się m.in. olejek brązujący warty 130 złotych, serum kwiatowe za 120 złotych, odżywka do rzęs za 169 złotych oraz peeling botaniczny za 99 złotych.

"Dziękuje piękna" - podpisała zdjęcie Georgina Rodriguez.

Taka publikacja to dla Anny Lewandowskiej nie lada gratka. Konto partnerki Ronaldo śledzą aż 42 miliony fanów. Bez wątpienia część fanów Georginy zainteresuje się produktami polskiej celebrytki i zdecyduje się na zakup. Anna Lewandowska, którą na chwilę obecną śledzi niecałe 5 milionów internautów, nie byłaby w stanie do nich dotrzeć, gdyby nie gest ze strony Georginy. Wygląda na to, że podczas Mundialu w Katarze, Anna Lewandowska nie próżnowała i wykorzystała okazję do nawiązania kontaktów z innymi WAGs. Pierwsze korzyści widać już teraz. 

Zobacz też:

Grzegorz Krychowiak chce wybrnąć z afery premiowej. Tak się teraz tłumaczy

Agnieszka Gozdyra "przyłapana" po programie. Nie wiedziała, że kamery to rejestrują

Rafał Szatan przekazał to ze sceny. Chodzi o jego żonę. Basia „wciąż walczy”!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy