Reklama
Reklama

Radosław Majdan chwali się bliską znajomością z siostrą Ronaldo. "Tu mam jej nogi, tu mnie ściska"

Radosław Majdan (50 l.) może się poszczycić zadziwiającymi znajomościami w świecie sportu. Emerytowany bramkarz niespodziewanie wyznał, że miał przyjemność osobiście poznać siostrę Cristiano Ronaldo. Celebryta przytoczył historię ich niesamowitego spotkania, do którego doszło nie gdzie indziej, a w Warszawie. Katia Aveiro dosłownie rzuciła się na Majdana.

Radosław Majdan: kariera sportowa

Radosław Majdan w ostatnich latach u boku Małgorzaty Rozenek-Majdan tak bardzo skupił się na karierze celebryty, że jego sportowe osiągnięcia niemal odeszły w niepamięć. Piłkarz, który przed laty stał na bramce takich klubów jak Wisła Kraków, Pogoń Szczecin czy Polonia Warszawa, dziś ze sportem ma niewiele wspólnego.

Bardzo sporadycznie występował w roli komentatora sportowego, ale ostatnio zrezygnował nawet z tego. Przy okazji trwającego mundialu w Katarze, mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan przypomniał o swojej obecności w środowisku piłkarskim. Od czasu do czasu dzieli się w mediach opiniami na temat przebiegu rozgrywek. 

Reklama

Polska reprezentacja w 1/8 finału musiała pożegnać się z mistrzostwami świata, ale to nie oznacza, że polscy kibice przestali śledzić przebieg turnieju. W Katarze dzieją się bowiem rzeczy niezwykłe. Maroko najpierw wyeliminowało Hiszpanię, a następnie zwyciężyło z Portugalią 1:0. Nawet Cristiano Ronaldo był bezradny wobec fantastycznej formy piłkarzy z północy Afryki.

Gdy rozległ się ostatni gwizdek, legendarny napastnik od razu skierował swoje kroki w stronę szatni. Nie był w stanie powstrzymać silnych emocji, towarzyszących tej porażce. Po jego twarzy spływały łzy. Dla Cristiano Ronaldo był to ostatni występ na mundialu, a być może nawet ostatni w całej karierze reprezentacyjnej. 

Choć Portugalczyk zapisał się w historii jako jedyny piłkarz, który strzelał gole na pięciu mundialach, to sposób w jaki zakończył przygodę ze sportem był dla niego niezwykle bolesny. Na szczęście w tym trudnym momencie, Cristiano Ronaldo może liczyć na wsparcie całej swojej rodziny: brata oraz dwóch sióstr.

Radosław Majdan chwali się bliską znajomością z siostrą Ronaldo

Hugo Aveiro, Katia Aveiro oraz Elma Aveiro bardzo wspierali swojego brata przez okres całej kariery sportowej. Po zakończonym meczu Portugalia - Maroko, Katia opublikowała w mediach społecznościowych krótki filmik pokazujący, jak Cristiano Ronaldo opuszcza boisko.

"To właśnie łamie mi serce. W końcu chodzi o naszą i o moją dumę, jaką mam z niego. A historię napisał walką i chwałą, wielką chwałą. Jesteśmy z tobą, mój bracie, aż do śmierci" - napisała pod nagraniem siostra Cristiano Ronaldo. Co ciekawe, Radosław Majdan miał przyjemność poznać starszą siostrę piłkarza, Katię Aveiro.

Były bramkarz, który obecnie pracuje jako ekspert Onetu oraz "Przeglądu Sportowego" wyjawił, że miał przyjemność osobiście poznać jedną z sióstr Cristiano Ronaldo. Już w pierwszych sekundach znajomości przekonał się, że Katia Aveiro to szalenie wylewna i spontaniczna kobieta. Na widok Radosława Majdana, od razu rzuciła mu się na szyję. 

"Moja historia związana z Cristiano Ronaldo jest taka. Byłem na meczu mistrzostw Europy w Warszawie na Stadionie Narodowym. Byłem zaproszony do loży VIP i obok nas siedzieli Portugalczycy (...). Nagle Cristiano Ronaldo strzela bramkę, a ja stoję na drodze jakiejś Portugalki, która skacze na mnie. Tu mam jej nogi, tu mnie ściska i cieszy się po bramce. I do mnie mówi ‘Słuchaj, bardzo cię przepraszam, ale jestem jego siostrą i strasznie się cieszę, że Cristiano strzelił bramkę’. Tak poznałem siostrę Ronaldo" - powiedział Radosław Majdan w nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych "Przeglądu Sportowego". Zazdrościcie Radkowi takiej okazji?

Zobacz też:

Marcin Hakiel w romantycznej sesji zdjęciowej z ukochaną. Zrobiło się naprawdę gorąco

Anna Lewandowska podarowała prezent ukochanej Ronaldo. Tak chce ją pocieszyć?

Grzegorz Krychowiak chce wybrnąć z afery premiowej. Tak się teraz tłumaczy...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Majdan | Cristiano Ronaldo
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy