Reklama
Reklama

Znakomity wynik oglądalności "Sylwestrowej Mocy Przebojów". Ilu widzów przywitało Nowy Rok z Polsatem?

Sylwester z Polsatem to już prawdziwa tradycja. Na wydarzenie przyjeżdżają fani z całego kraju, a przed telewizorami bawią się co roku miliony Polaków. W 2022 roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" odbyła się w Parku Śląskim w Chorzowie. Organizator imprezy podał właśnie wyniki oglądalności. Trzeba przyznać, że te liczby robią wrażenie!

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych.

Za nami kolejny wyjątkowy sylwester z Polsatem

Ubiegłoroczna "Sylwestrowa Moc Przebojów"  była pod wieloma względami wyjątkowa. Polsat tym razem postawił na niezwykle szeroki wachlarz gatunków. Do udziału sylwestrowej imprezie zaproszono takie gwiazdy jak: DodaBeata Kozidrak, Michał WiśniewskiMaryla Rodowicz, Michał Szpak, Feel, CleoDawid KwiatkowskiGrzegorz Hyży, Big CycBryska, czy Ralph Kaminski. Każdy, nawet najbardziej wybredny słuchacz, mógł znaleźć coś dla siebie! Artyści zaprezentowali znane i uwielbiane przez publiczność przeboje w niezwykłych aranżacjach.

Reklama

Oczywiście na scenie nie zabrakło także gwiazdy światowego formatu! W tym roku licznie zgromadzoną publiczność swoim występem bawił  Michael Patrick Kelly z legendarnego zespołu The Kelly Family!

Koncert poprowadzili m.in. Paulina Sykut-JeżynaKrzysztof Ibisz, Marcelina Zawadzka, Adam Zdrójkowski i Agnieszka Kołodziejska.

Prawdziwą furorę zrobiła niezawodna Doda, która w trakcie wieczoru przebierała się aż cztery razy! Stylizacjami zachwyciły też inne diwy polskiej estrady, które postawiły na ekstrawaganckie złote stroje z błyszczącymi dodatkami.

Polsat podał wyniki oglądalności "Sylwestrowej Mocy Przebojów"

Wydarzenie było transmitowana w Polsacie, Polsat News i Polsacie 2. Jak informuje portal Wirtualne Media, według badań przeprowadzonych dla stacji przez Nielsen Audience Measurement, Nowy Rok z  Polsatem przywitały aż 4 mln widzów! Według tych samych wyliczeń, Sylwestrowy koncert miał 22,4 procent udziału w rynku oglądalności w grupie ogólnej 4+ i 25,4 proc. w grupie 16-59.

Impreza została zorganizowana na Polach Marsowych w Parku Śląskim w Chorzowie już po raz siódmy. Swoją estetyką zachwycała także sama scena, która przygotowywana była już od 8 grudnia przez dwudziestoosobowy zespół montażystów. Swoim kształtem przypominała... ogromny statek kosmiczny!

Za scenografię "Sylwestrowej Mocy Przebojów" odpowiadał Michał Białousz, który współpracuje ze stacją już od wielu lat.

"Moje rozmyślania krążyły wokół czasu, podróży w czasie, wielkich prędkości. Stąd wziął się statek kosmiczny (...). Lubię proste formy, bo forma im prostsza, tym łatwiej się z nią zaprzyjaźnić. Dynamicznie przetworzone koło to mój ulubiony motyw - figura, która stwarza wiele możliwości dla grafiki, świateł, multimediów, odpowiednio ujęta dobrze się fotografuje" - opowiedział o swoich inspiracjach w rozmowie z Polsatem.

Do wykonania elementów scenografii użyto prawie 8500 metrów bieżących stali. Wykorzystano także prawie 3000 metrów tkanin scenograficznych. Z kolei na oprawę wizualną sceny składa się ponad 500 m2 ekranów diodowych - czytamy na stronie organizatora.

"Sylwestrową Moc Przebojów 2022" zorganizowała Telewizja Polsat i Województwo Śląskie. Współorganizatorami byli Park Śląski, Stadion Śląski, a patronami medialnymi Radio Zet i Interia.

Jeśli przegapiliście to wydarzenie, bądź jeszcze raz chcielibyście posłuchać fantastycznych wykonań największych przebojów, to nic straconego. "Sylwestrową Moc Przebojów 2022" możecie obejrzeć pod TYM linkiem w serwisie Polsat Box Go!

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych.

Zobacz też:

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu: Kozidrak, Rodowicz, Cleo i Doda w złotych kreacjach

Sylwestrowa Moc Przebojów przyjazna zwierzętom. "Żadnych fajerwerków i petard" 

Doda na Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Diwa pokazała się w czterech kreacjach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwestrowa Moc Przebojów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy