Reklama
Reklama

Doda zrobiła wielkie show w sylwestra. Przebierała się aż cztery razy!

Doda była jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Artystka postarała się, by jej wyjścia na scenę budziły duże emocje. To dlatego przebierała się aż cztery razy. Co więcej, za każdym razem miała inną perukę!

Doda na Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie

Doda jak zwykle postarała się, by jej występy były pełne emocji. Artystka przebierała się do każdego wyjścia i zaprezentowała się w czterech stylizacjach. Jedna z nich nawiązywała do popularnego teraz serialu Netflixa "Wednesday" i jego głównej bohaterki. 

Wokalistka razem z zespołem tancerzy wykonała układ, który tytułowa Wednesday zatańczyła w jednym z odcinków i który stał się hitem w mediach społecznościowych. Doda dosłownie porwała publiczność Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie.

Reklama

Gwiazda nie była sama podczas koncertu. Za kulisami towarzyszył jej ukochany Dariusz Pachut, który nie odstępował swojej partnerki nawet na krok. "Zakochani za kulisami są niemal nierozłączni. Widać że Dariusz bardzo się o nią troszczy i pilnuje, by była jak najmniej zestresowana i jak najbardziej zadowolona. Bije od nich aura świeżo zakochanych!" - zdradza nasze źródło.

Doda w tym poprzednim roku mocno podgrzewała atmosferę. Jej najnowsza płyta odniosła ogromny sukces i pokryła się platyną. Artystka miała własne reality-show, w którym szukała miłości i chociaż znalazła ją już bez udziału kamer, to widzowie z przyjemnością śledzili jej kolejne randki. Czym jeszcze zaskoczy nas Dorota Rabczewska?

Na Sylwestrowej Mocy Przebojów zobaczyliśmy też Beatę Kozidrak, Marylę Rodowicz, Cleo, Ralpha Kamińskiego, Dawid Kwiatkowskiego, Enej, LemON, Fell z Piotrem Kupichą, Dawida Kwiatkowskiego, Michaela Patricka Kelly'ego z Kelly Family i Lady Pank. Wypakowaną gwiazdami imprezę sylwestrową Polsatu można było oglądać w Polsacie, Polsacie 2, Polsat News oraz w Polsat Go.

***

Zobacz także:

Gwiazdy na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Te kreacje przejdą do historii!

Królowe polskiej sceny muzycznej całe w złocie! Tego jeszcze nie było

Doda w peruce nie do poznania! "Wyglądasz jak Khloé Kardashian"
 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy