Reklama
Reklama

Gwiazdy na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Te kreacje przejdą do historii!

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu to widowisko, na które zaproszono największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W Chorzowie zaśpiewały uwielbiane diwy, m.in.: Doda, Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak i Cleo! Jak zaprezentowały się w ostatni dzień 2022 roku? Zobaczcie sami!

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu w Chorzowie

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Telewizji Polsat publiczność rozgrzały stare, dobrze znane hity i najnowsze piosenki, które szturmem zdobywają listy przebojów. Na scenie zaśpiewało niezwykłe trio - Maryla Rodowicz, Doda i Cleo. Ale to nie koniec, bo mogliśmy posłuchać również: Beaty Kozidrak i Bajmu, Ralpha Kaminskiego, Dawida Kwiatkowskiego, Grzegorza Hyży i Michała Wiśniewskiego. Impreza odbyła się w Parku Śląskim w Chorzowie.

Reklama

"Zobaczymy i usłyszymy między innymi Beatę Kozidrak i Bajm, bez których nie sposób wyobrazić sobie tego wieczoru, Dodę, Anię Dąbrowską, która karierę zaczynała przed laty w naszym 'Idolu', gwiazdę młodego pokolenia Bryską, zjawiskową Cleo i króla social mediów Dawida Kwiatkowskiego" - zapowiada Nina Terentiew.

Tak prezentowały się gwiazdy podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów

Na scenie dominowały złote i srebrne kreacje. Wśród nich wyróżniała się Bryska, która pozostała wierna swojemu wizerunkowi i postawiła na róż! Trzeba przyznać, że była to miła odmiana... A panowie standardowo, bez zaskoczeń. Trochę szkoda.

Sylwester Polsatu: kto wystąpił?

Na Sylwestrowej Mocy Przebojów zobaczyliśmy też Enej, LemON, Fell z Piotrem Kupichą, Dawida Kwiatkowskiego, Michaela Patricka Kelly'ego z Kelly Family i Lady Pank. Wypakowaną gwiazdami imprezę sylwestrową Polsatu można było oglądać w Polsacie, Polsacie 2, Polsat News oraz w Polsat Go.

***

Zobacz także: 

Doda z ukochanym za kulisami. Dariusz Pachut nie odstępuje jej na krok! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Rodowicz stresuje się strojem. Jeden fałszywy ruch i... "BĘDĘ GOŁA"! Przezroczysta sukienka spłata figla?

Doda w peruce nie do poznania! "Wyglądasz jak Khloé Kardashian"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy