Reklama
Reklama
Tylko u nas

Sylwester Polsatu będzie przyjazny zwierzętom. "Żadnych fajerwerków i petard" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Sylwester Polsatu zapowiada się wyjątkowo. Plejada gwiazd, które zobaczymy na Chorzowskiej scenie to nie wszystko. Polsat zadbał, by impreza była też nowoczesna. "Cieszę się, że tegoroczna Sylwestrowa Moc Przebojów zamiast tradycyjnego pokazu fajerwerków zachwyci widzów niesamowitymi laserami" - zdradziła nam Marcelina Zawadzka.

Sylwestrowa Moc Przebojów przyjazna zwierzętom

31 grudnia wielu z nas hucznie żegna stary i wita nowy rok. Towarzyszy nam nie tylko muzyka i tańce, ale też niestety fajerwerki i petardy. Dla posiadaczy zwierząt i dla nich samych to prawdziwa zmora. Przestraszone zwierzęta, jak udowodniono, bardzo często ulegają wypadkom komunikacyjnym, kiedy spłoszone uciekają przed hałasem. Fajerwerki to też koszmar dla ptaków. Wiele z nich może stracić życie przez kolorowe eksplozje.

Organizatorzy Sylwestrowej Mocy Przebojów zadbali o to, by tej wyjątkowej nocy, podczas imprezy zwierzęta były bezpieczne. Zrezygnowano z kolorowych fajerwerków, które robią ogłuszający hałas. Nie ma też mowy o petardach. Podczas Sylwestra Polsatu w Parku Śląskim w Chorzowie niebo rozświetlą lasery, które są o wiele bezpieczniejsze. Jak to będzie wyglądało? Szczegóły zdradziła w rozmowie z Pomponikiem Marcelina Zawadzka, która jest jedną z prowadzących imprezę.

Reklama

"Jest wiele rzeczy, które chciałabym, żebyśmy wszyscy zostawili za sobą wraz z tym odchodzącym rokiem, a fajerwerki i petardy to zdecydowanie jedna z nich. Uwielbiam zwierzęta, od zawsze się nimi otaczam, dlatego tym bardziej cieszę się, że tegoroczna Sylwestrowa Moc Przebojów zamiast tradycyjnego pokazu fajerwerków zachwyci widzów niesamowitymi laserami. Mogę zdradzić, że widziałam już co nieco z tego pokazu podczas prób i było to niesamowite doświadczenie. Jestem pewna, że kiedy zegar wybije północ, kolorowe światła stworzą jeszcze bardziej magiczną atmosferę - która w dodatku jest przyjazna zwierzętom" - mówi w rozmowie z Pomponikiem.

Sylwester Polsatu: gdzie i o której oglądać?

Polsat w Sylwestrową Moc Przebojów postawił na polską muzykę z gatunku pop i rock. Do udziału w w tym wyjątkowym wieczorze zaproszono takie gwiazdy jak DodaBeata Kozidrak, Michał WiśniewskiMaryla RodowiczMichał Szpak, FeelCleoDawid KwiatkowskiGrzegorz Hyży, Big CycBryska, czy Ralph Kaminski.

Koncert poprowadzą m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Marcelina Zawadzka, Adam Zdrójkowski i Agnieszka Kołodziejska, którzy wystąpią w strojach kosmonautów. 

Sylwestrowa Moc Przebojów wystartuje 31 grudnia o 20:00 i będziemy mogli ją oglądać w Polsacie, Polsacie 2, Polsat News oraz w Polsat Go.

Zobacz również:

Doda zrównała z ziemią plotki jej fanów. Nie ma "smutnych oczu" przez życiowy dramat

Cleo, Maryla i Doda wystąpią w trio na sylwestrze. Zmieniły szczegóły na ostatnią chwilę, ale "jest ogień"

Doda wyjawiła, bez czego nie wyobraża sobie sylwestra. Zdradziła też, jak wygląda jej relacja z Rodowicz


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 | Marcelina Zawadzka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy