Reklama
Reklama

Wiemy, kto będzie zagraniczną gwiazdą „Sylwestrowej Mocy Przebojów” Polsatu!

Michael Patrick Kelly będzie artystą, z którym widzowie Polsatu przywitają Nowy Rok. Muzyk znany z grupy The Kelly Family zaśpiewa w Parku Śląskim w Chorzowie. "Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę spędzić tego sylwestra w Polsce" - wyznał.

"Sylwestrowej Mocy Przebojów" jak co roku będzie dla widzów Polsatu wspaniałą zabawą. Witanie Nowego Roku z gwiazdami Polsatu staje się powoli tradycją. Już od 16 lat stacja organizuje sylwestrowe imprezy, gwarantując świetną zabawę. Tym razem w Parku Śląskim w Chorzowie przygotowano wyjątkową scenografię przypominającą statek kosmiczny, którym widzowie odbędą podróż do 2023 roku. Towarzyszyć im będzie w tym wiele super gwiazd, między innymi Michael Patrick Kelly z Kelly Family.

Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie: Michael Patrick Kelly w Chorzowie

Michael Patrick Kelly zdobył popularność w latach 90. Występował wówczas z grupą The Kelly Family. Artysta po kilkuletniej przerwie (kiedy to zaszył się w jednym z francuskich klasztorów) wrócił na estradę. W ostatnich latach nagrał kilka solowych płyt, cieszących się sporym powodzeniem. W ubiegłym roku ukazał się album "B.O.A.T.S", z którego pochodzą takie przeboje jak: "Throwback", "Blurry Eyes" i "The World". Na pewno niektóre z nich usłyszą widzowie Polsatu, gdyż artysta został zaproszony do udziału w "Sylwestrowej Mocy Przebojów". 

Artysta zapytany przez dziennikarza Interii o plany sylwestrowe odpowiedział:

"Cóż, chyba położę się wcześniej i pójdę spać... w Polsce (śmiech). A tak poważnie, moje plany na Sylwestra 2022 to przyjazd do Polski. Wystąpię w Parku Śląskim i zaśpiewam dla was kilka piosenek w Telewizji Polsat. Pomożemy wszystkim pożegnać 2022 rok i przywitać 2023. Nie mogę się doczekać, żeby spędzić sylwestra w Polsce. To mój pierwszy raz i bardzo się cieszę."

"Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę spędzić tego sylwestra w Polsce i naprawdę nie mogę się doczekać tych wszystkich ludzi, którzy przyjdą do Parku Śląskiego cieszyć się tym przejściem z jednego roku w następny. Spróbujemy rozpocząć nowy rok z dużą ilością nadziei i wielką motywacją do pokonania wszelkich wyzwań, które mogą nadejść" - zapewnia muzyk.

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie: kogo jeszcze usłyszymy?

Polsat w Sylwestrową Moc Przebojów postawił na polską muzykę z gatunku pop i rock. Do udziału w w tym wyjątkowym wieczorze zaproszono takie gwiazdy jak DodaBeata Kozidrak, Michał WiśniewskiMaryla RodowiczMichał Szpak, FeelCleoDawid KwiatkowskiGrzegorz Hyży, Big CycBryska, czy Ralph Kaminski.

Koncert poprowadzą m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Marcelina Zawadzka, Adam Zdrójkowski i Agnieszka Kołodziejska, którzy wystąpią w strojach kosmonautów. 

Sylwestrowa Moc Przebojów wystartuje 31 grudnia o 20:00 i będziemy mogli ją oglądać w Polsacie, Polsacie 2, Polsat News oraz w Polsat Go.

Zobacz również:

Doda zgarnie za Sylwestra Polsatu majątek! Przytuli sześciocyfrową kwotę... [POMPONIK EXCLUSIVE]

Sylwester Polsatu: Kto poprowadzi koncert z udziałem gwiazd? Poznaliśmy prawdę!

Michael Patrick Kelly: Jestem szczęśliwy, że mogę spędzić tego sylwestra w Polsce


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwester Polsatu | Sylwestrowa Moc Przebojów 2023
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy