Reklama
Reklama

Zamachowski chce wziąć kolejny ślub? "Stan zakochania jest czymś absolutnie wyjątkowym"

Zbigniew Zamachowski (61 l.) już dawno temu pogodził się z rozstaniem ze swoją trzecią żoną - Moniką Richardson (50 l.). Teraz coraz częściej widuje się go z nową partnerką - Gabrielą Muskałą (53 l.). Media donoszą, że para zdecydowała się już nawet na wspólne mieszkanie. Czy to oznacza, że aktor myśli o kolejnym ślubie?

Zamachowski i Richardson: kulisy rozstania

Trzeba przyznać, że Zbigniew Zamachowski nie ma ostatnimi czasy szczęścia w miłości. Pod koniec 2021 roku ku zdziwieniu wszystkich fanów, aktor i jego żona Monika Richardson ogłosili rozstanie. Para spędziła ze sobą siedem lat. Choć formalnie wciąż pozostają małżeństwem, obecnie nic już ich nie łączy i oboje nawiązali nowe relacje.

Dziennikarka po pewnym czasie od rozstania przerwała milczenie i w gorzkich słowach podsumowała nieudany związek z gwiazdą "Trzech kolorów":

"Nie zamknęłam się w domu, nie schowałam się pod kocem i nie opłakiwałam długo swojego ostatniego małżeństwa, chociaż musiałam otrząsnąć się z szoku, jaki zafundował mi mąż - wkrótce były już mąż. Paradoksalnie zakończenie małżeństwa wyzwoliło we mnie pokłady decyzyjności i kreatywności, jakich nie miałam przez ostatnie dziesięć lat. Przypuszczalnie dlatego, że w związku grałam drugie skrzypce" - opowiedziała w rozmowie z magazynem "Twoje Imperium".

W tym samym wywiadzie przyznała, że nie spieszy się z rozwodem, bowiem nie ma zamiaru na tę chwilę wchodzić w kolejny związek małżeński. Chce, by jej relacji z nowym partnerem Konradem Wojterkowskim rozwijała się własnym tempem.

Reklama

Jak się jednak okazuje ten pomysł nie podoba się Zbigniewowi Zamachowskiemu. Czyżby kochliwemu artyście znów było spieszno przed ołtarz?

Nieudane związki Zamachowskiego

Wygląda na to, że Zbigniew Zamachowski nie zraził się poprzednimi niepowodzeniami. Aktor ma już za sobą trzy nieudane małżeństwa. Pierwsze, z Anną Komornicką nie trwało zbyt długo, a żona zostawiła go dla znanej piosenkarki. Rozstanie przypłacił depresją.

Drugie małżeństwo wspomina z niezwykłym sentymentem. Związek z Aleksandrą Justą trwał kilkanaście lat - para ma ze sobą czwórkę dzieci, więc co jakiś czas widuje się ze sobą.

Swoją drugą żonę Zbigniew Zamachowski bardzo ciepło opisywał na kartach autobiografii zatytułowanej "Zbyszek przez przypadki":

"Nigdy w związku z Olą nie czułem się zniewolony, ale wtedy miałem jeszcze większe poczucie wolności niż teraz. Czasami człowiek mówi: "Mógłbym góry przenosić", to był ten moment mojego życia. Inna sprawa, że gdybym musiał siebie scharakteryzować, zaliczyłbym siebie do tak zwanych kochliwych facetów. Stan zakochania jest czymś absolutnie wyjątkowym" - czytamy w książce.

Po wielu latach małżeństwa nadszedł kryzys, to właśnie wtedy aktor spotkał Monikę Richardson, z którą później stanął przed ołtarzem.

Zamachowski ponownie chce się żenić?

Teraz gwiazdor "Dekalogu" spotyka się ze swoją koleżanką po fachu - Gabrielą Muskałą. Ich relacja weszła właśnie na kolejny poziom, bowiem para pokazała się ostatnio razem na uroczystej premierze filmu "Orzeł. Ostatni patrol".

Media donoszą także, że Zamachowski wyprowadził się od Moniki Richardson i mieszka wraz z nową partnerką  na warszawskim Mokotowie.

Spostrzegawczy paparazzi zauważyli też, że palec wybranki słynnego aktora zdobi nowy pierścionek. Czyżby artysta znów planował sformalizować swój związek?

Wiele zależy do tego, czy dostanie rozwód od swojej trzeciej żony... A jak na razie na to się nie zapowiada.

Czy Monika Richardson zmieni zdanie i swą decyzją uszczęśliwi zakochanych?

Zobacz też:

Monika Richardson gorzko o Zbigniewie Zamachowskim. "Dostałam też bęcki"

Zbigniew Zamachowski ożeni się po raz kolejny. Aktor nie ma jeszcze rozwodu

Zbigniew Zamachowski może zapomnieć o ślubie z Gabrielą Muskałą. Monika Richardson nie potrzebuje rozwodu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zbigniew Zamachowski | Monika Richardson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy