Reklama
Reklama

Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z niewielkiego mieszkania do ukochanej. Tak teraz żyje

Zbigniew Zamachowski, pomimo iż formalnie wciąż jest mężem Moniki Richardson, prywatnie jest w związku ze swoją koleżanką po fachu , Gabrielą Muskałą. Jak donosi jeden z tabloidów, związek pary wkroczył niedawno w nowy etap!

Wszystkie małżeństwa Zbigniewa Zamachowskiego

Zbigniew Zamachowski ma za sobą dwa rozwody i jeden na horyzoncie. Pierwszą żoną aktora była młodsza od niego o dziewięć lat Anna Komornicka. Małżeństwo trwało jednak dość krótko i dziś mało kto pamięta, że to właśnie ona była pierwszą żoną Zamachowskiego.

O wiele większy rozgłos miało drugie małżeństwo aktora - z Aleksandrą Justą. Para doczekała się czworga dzieci. Ten związek również nie przetrwał próby czasu i zakończył się głośnym rozstaniem.

Reklama

Zamachowski znalazł jednak szybko pocieszenie w ramionach Moniki Richardson, z którą wziął ślub. Wprawdzie jego dzieci niezbyt akceptowały macochę, jednak to nie przeszkodziło mu związać się nią węzłem małżeńskim.

Coś, co miało trwać wiecznie, skończyło się jednak z wielkim hukiem zimą ubiegłego roku. Wówczas wyszło bowiem na jaw, że Zbigniew wyprowadził się od Moniki. Niedługo później z kolei stało się jasne, że aktor odszedł do innej kobiety, którą okazała się jego koleżanka po fachu, Gabriela Muskała.

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała zamieszkali razem

Początkowo para kryła się ze swoim uczuciem, szybko jednak przestali udawać, że łączy ich coś więcej. Teraz z kolei, jak donosi "Super Express", ich związek wszedł w kolejną fazę - para zamieszkała razem!

"Od kilku tygodni Zbyszek mieszka na Mokotowie u swojej nowej partnerki, aktorki Gabrieli Muskały" - czytamy.

Tabloid przyłapał też aktora, jak ten robił zakupy. W jego koszyku nie znalazły się jednak produkty do jedzenia, a... piwo. Zakupił jednak tylko jedną sztukę, zatem być może szykował mu się akurat samotny wieczór.

Myślicie, że zdecyduje się kiedyś wziąć ślub z Muskałą? Póki co na przeszkodzie stoją nieuregulowane sprawy z Moniką, której jednak chyba nie spieszy się do uzyskania rozwodu.

Zobacz też:

Zamachowski niechętnie do tego wraca. Kariera mogła legnąć w gruzach

Rozstanie Zamachowskiego i Richardson było bolesne

Zbigniew Zamachowski doceniony przez partnerkę


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zbigniew Zamachowski | Monika Richardson | Gabriela Muskała
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy