Reklama
Reklama

Zbigniew Zamachowski planuje kolejny ślub. Richardson da mu rozwód?

Zbigniew Zamachowski (61 l.) to jeden z popularniejszych aktorów w Polsce. Gwiazdor znany jest nie tylko ze swoich świetnych ról, ale i z tego, że jest prawdziwym kobieciarzem. Jest bowiem trzykrotnie rozwiedziony. Wszystko wskazuje na to, że planuje kolejny ślub.

Zbigniew Zamachowski to jeden z tych aktorów w polskim show-biznesie, którego życie prywatne nie schodzi z okładek tabloidów. 61-latek parę lat temu zostawił żonę i czwórkę dzieci dla dziennikarki Moniki Richardson.

Szybko się okazało, że nie był z nią jednak szczęśliwy i... odnalazł szczęście u boku innej partnerki, Gabrieli Muskały.

Niedawno w mediach pojawiły się informacje, jakoby Zbyszek zapragnął zalegalizować nową relację. Na drodze stoi mu jednak Monika Richardson, która jakiś czas temu wyznała, że rozwód ją nie interesuje.

Reklama

Zbigniew Zamachowski planuje kolejny ślub. Zapomniał, że nie ma rozwodu

Zbigniew Zamachowski spokój znalazł u boku aktorki Gabrieli Muskały. Para swoje gniazdko uwiła na warszawskim Żoliborzu. Zbyszek przymierza się również do złożenia papierów rozwodowych, ponieważ Monika się do tego nie kwapi.

"Dotychczas było tak, że rozwody inicjowane były przez kobiety. Monika jakiś czas temu wyznała, że rozwód nie jest jej do niczego potrzebny i kompletnie ją to nie zajmuje. Ale teraz wszystko wskazuje na to, że to Zbyszek złoży pozew, by móc układać sobie życie z Gabrysią." - wyjawił tygodnikowi "Na Żywo" przyjaciel pary z teatru.

Okazuje się, że sytuacja matrymonialna Zbyszka przeszkadza nieco jego nowej partnerce. Gabriela Muskała nie kryje, że jej to nie odpowiada. Zamachowski widzi problem i chce go szybko rozwiązać.

"Gabrysię uwiera trochę fakt, że Zbyszek formalnie jest mężem innej kobiety. On to widzi i rozumie, dlatego jest gotowy to zmienić." - mówi przyjaciel pary w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo".

Zobacz także:

Zamachowski i Muskała przyłapani na nocnej schadzce! Te zdjęcia nie kłamią

Zbigniew Zamachowski wdał się w romans z aktorką, a teraz taka sensacja! Richardson może otwierać szampana!

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała przyłapani na romantycznym spacerze! To już oficjalny związek?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson | Zbigniew Zamachowski
Reklama
Reklama
Reklama