Reklama
Reklama

To tak Marcin Hakiel spędza czas z dziećmi! Nie zabrakło nowej ukochanej tancerza

Marcin Hakiel odzyskał radość życia po rozwodzie z Katarzyną Cichopek. Już nie rozpacza za byłą małżonką i z nadzieją patrzy w przyszłość. Nowa ukochana, blondwłosa piękność, zawładnęła jego sercem i sprawiła, że na jego twarzy znowu pojawił się uśmiech. Podczas gdy Cichopek i Kurzajewski muszą stawić czoła nieustannej krytyce, zarzutom o romans i zdradę oraz atakom byłej żony prezentera, Paulinie Smaszcz, tancerz cieszy się życiem w towarzystwie dzieci i nowej partnerki.

Hakiel i Cichopek ułożyli sobie życie u boku nowych partnerów

Marcin Hakiel po rozwodzie z Katarzyną Cichopek zdawał się ponury, smutny i nostalgiczny. Szybko jednak odzyskał radość życia, zostawił przeszłość za sobą i teraz cieszy się czasem z najbliższymi osobami. 

Tymczasem Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są nieustannie obserwowani i krytykowani. Każde ich wspólne wydanie "Pytania na śniadanie" szczegółowo omawiają eksperci od mowy ciała. Równolegle była żona prezentera TVP, Paulina Smaszcz nie daje za wygraną i ciągle atakuje parę, zarzuca im kłamstwa oraz oszukiwanie rodzin i bliskich.

Reklama

"Oni nie okłamywali tylko moich synów i mnie, lecz także swoje rodziny i widzów. Przecież ile razy zaprzeczali. Ja uważam, że dorosłość polega na odpowiedzialności za swoje słowa" - żaliła się Smaszcz w programie Moniki Jaruzelskiej.

Marcin Hakiel poznał nową miłość

Marcin Hakiel bardzo przeżył rozstanie z Kasią. Przyznał publicznie, że było mu ciężko i korzystał z pomocy terapeuty. Nie mógł się pogodzić z końcem 17-letniego związku, który początek miał w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie na naszych oczach między tym dwojgiem rodziło się uczucie. 

Wydawało się, że po rozwodzie Hakiel będzie przechodził jeszcze trudniejszy czas. Jednak nieoczekiwanie poznał kobietę, która została w jego życiu. Ukochana tancerza nie zdradziła swojej tożsamości i prosiła o uszanowanie prywatności. Dlatego media nie pokazują twarzy blond piękności.

"Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia" - napisał pod postem.

Zobacz -> Marcin Hakiel pokazał partnerkę. Całkowicie inna niż Cichopek! Blond włosy i tatuaże

Marcin poświęca dzieciom każdą wolną chwilę

Marcin i Kasia podzieli się po równo opieką nad dziećmi i oboje poświęcają im czas. Ostatnio ich córka, Helenka wybrała się do kościoła, a towarzyszyła jej przejęta mama. 9-latka przystąpi w przyszłym roku do sakramentu pierwszej komunii świętej. 

Hakiel, jako troskliwy tata, stara się zaplanować swoim dzieciom aktywny czas. W wakacje zabrał syna i córkę na wycieczkę do USA! W ten weekend postanowił wybrać się z nimi do Centrum Nauki Kopernik. Nie mogło oczywiście zabraknąć nowej ukochanej tancerza, a razem z nią jej dziecka z poprzedniego związku. W takim składzie spędzili weekendową wycieczkę!

***

Zobacz także:

Smaszcz wyjawia CAŁĄ PRAWDĘ o romansie Kurzajewskiego i Cichopek

Kasia Cichopek poczuła motyle w brzuchu i nieco odleciała... w stylizacji za 800 euro

Aleksandra Kwaśniewska wywołała burzę, a teraz unika pytań. Ma Hakiela na sumieniu?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Adam Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy