Reklama
Reklama

Aleksandra Kwaśniewska wywołała burzę, a teraz unika pytań. Ma Hakiela na sumieniu?

Aleksandra Kwaśniewska (41 l.) zagościła na ściankach fotoreporterskich z okazji premiery filmu "Bejbis". Wraz z mężem, Kubą Badachem (46 l.) rzadko pokazują się publicznie, lecz teraz zrobili wyjątek. Okazję do zadania kilku pytań miały też tabloidy, które chciały porozmawiać o aferze z Marcinem Hakielem. Okazuje się, że córka prezydenta nie była skora do odpowiedzi...

W jaki sposób Aleksandra Kwaśniewska znalazła się w oku cyklonu w postaci afery Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela (dołączając teraz jeszcze Kurzajewskiego i Smaszcz)? To ona, jako pierwsza osoba z zewnątrz wyciągnęła "pomocną" dłoń do zranionego rozstaniem z żoną tancerza. Ich wywiad wywołał ogromne poruszenie w mediach.

Reklama

Aleksandra Kwaśniewska wysłuchała Marcina Hakiela w "Mieście kobiet"

Aleksandra Kwaśniewska jest współprowadzącą program "Miasto kobiet". To w nim ugościła Hakiela, który bardzo mocno przeżył rozstanie z Cichopek.

To właśnie tam podczas wywiadu padły słynne słowa Marcina Hakiela, które wywołały hejt na Cichopek. Opowiedział, jak to wyglądało z jego perspektywy: "Była partnerka od jakiegoś czasu prosiła o wolność i więcej przestrzeni. Ja jej to dałem. Pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię".

Internauci od razu rzucili się na instagramowy profil Katarzyny Cichopek wyzywając ją od najgorszych. To właśnie wtedy celebrytka była zmuszona zablokować komentarze. Z perspektywy czasu trzeba przyznać, że Marcin Hakiel miał rację.

Aleksandra Kwaśniewska wywołała burzę, a teraz unika pytań. Ma Hakiela na sumieniu?

Dziennikarze "Super Expressu" starali się zapytań Kwaśniewską, czy żałuje wywiadu z Hakielem w "Mieście kobiet". Dziennikarz też chciał zapytać o pracę na planie, lecz Aleksandra nie była zainteresowana udzielaniem odpowiedzi i krótkie wywiady.

Kiedy dziennikarz zapytał wprost, czy znajdzie chwilę na odpowiedź na pytania, to po usłyszeniu go, Aleksandra odparła lakonicznie.

"Jakie pytanie?" - zapytała Kwaśniewska.

- "O "Miasto kobiet" i o jeden wywiad" - powiedział dziennikarz SE.

"Z Hakielem? Nie" - rzekła szybko Kwaśniewska, odwróciła się na pięcie i poszła dalej z mężem.

Czy Aleksandra Kwaśniewska ma na sumieniu Hakiela, że nie chce o nim nawet rozmawiać?

Zobacz też:

Kuba Badach ukrywał to od lat i w końcu wyjawił prawdę o Kwaśniewskiej: Ta plotka jest prawdziwa!

Gwiazdy aż nie mieściły się na ściance! O niektórych stylizacjach... należy szybko zapomnieć

Kwaśniewska szczerze o ojcu: "Żadne pałace nie mają podskoku do wspierających relacji"

Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się na "skok w bok". Kuba o wszystkim wie

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy